loading

Jazda testowa jest nieodzownym etapem zakupu nowego samochodu.

W Opel Auto Żoliborz mamy największą flotę samochodów demonstracyjnych. Bez wZględu który z naszych trzech salonów wybierzesz (Opel Warszawa, Opel Praga czy też Opel Piaseczno), jeśli tylko skorzystasz z naszego formularza rezerwacji jazdy testowej, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie samochód do jazdy próbnej, tam gdzie masz najbliżej.

Zarezerwuj już dzisiaj jazdę próbną dowolnym nowym Oplem w jednym z naszych trzech salonów:

  • Opel Warszawa (siedziba główna Opel Auto Żoliborz), Rudnickiego 3, 01-858 Warszawa, tel. 22 336 10 55
  • Opel Praga (oddział Opel Auto Żoliborz na warszawskiej Pradze, Radzymińska 334, 05-091 Ząbki, tel. 22 355 2007. Ten salon znajduje się tuż obok hurtowni Makro i Centrum Handlowego M1 / IKEA Targówek.
  • Opel Piaseczno oddział Opel Auto Żoliborz w Piasecznie przy ul. Okulickiego 6, 05-500 Piaseczno, tel. 22 487 88 30. To nasz największy salon, i zarazem największy na Mazowszu. Doskonale skomunikowany dla mieszkańców południowych dzielnic Warszawy (np. Ursynów i Mokotów) jak i dla wielu miejscowości położonych na południe od Warszawy, takich jak Konstancin, Raszyn, Otwock czy też Góra Kalwaria.

Pamiętaj, jazda testowa w salonach Opel Auto Żoliborz jest bezpłatna. i niezobowiązująca. Podczas jazdy próbnej nasz specjalista sprzedaży samochodów zaprezentuje Ci wszystkie zalety testowanego Opla. Chcemy i dokładamy wszelkich starań, aby Twój nowy samochód spełniał Twoje oczekiwania.

Szukasz nowości Opla? W salonach Opel Auto Żoliborz zawsze je mamy. Najnowsze modele są u nas dostępne jeszcze przed premierą. Tak było z wieloma Oplami, w tym z Nową Insignią Grand Sport, Nową Insignią Sports Tourer i Oplem Crossland X. I tak będzie z przyszłymi modelami Opel - to właśnie przewaga Opel Auto Żoliborz nad innymi salonami.

Do góry