loading

Jazda testowa jest nieodzownym etapem zakupu nowego samochodu.

Zapraszamy na jazdy testowe do Opel AutoŻoliborz w Warszawie, Rudnickiego 3, tel.22 336 10 55. Sprawdź jakość i innowacje dostępne w naszych samochodach.

Jazdy próbne w salonie Opel AutoŻoliborz Warszawa, Rudnickiego 3, tel.22 336 10 55.

W Opel Auto Żoliborz mamy największą flotę samochodów demonstracyjnych. Skorzystaj z naszego formularza rezerwacji jazdy testowej, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie samochód do jazdy próbnej, tam gdzie masz najbliżej.

Pamiętaj, jazda testowa w salonach Opel Auto Żoliborz jest bezpłatna. i niezobowiązująca. Podczas jazdy próbnej nasz specjalista sprzedaży samochodów zaprezentuje Ci wszystkie zalety testowanego Opla. Chcemy i dokładamy wszelkich starań, aby Twój nowy samochód spełniał Twoje oczekiwania.

Szukasz nowości Opla? W salonie Opel Auto Żoliborz zawsze je mamy. Najnowsze modele są u nas dostępne jeszcze przed premierą. Tak było z wieloma Oplami, w tym z Nową Insignią Grand Sport, Nową Insignią Sports Tourer i Oplem Crossland X. I tak będzie z przyszłymi modelami Opel - to właśnie przewaga Opel Auto Żoliborz nad innymi salonami.

Do góry