loading

Opel Serwis AutoŻoliborz. Warszawa, Rudnickiego 3.

Witaj w największym Autoryzowanym Serwisie Opla w Warszawie. Oferujemy pełen zakres przeglądów i napraw oraz odbiór samochodu od klientów w ramach usługi Door To Door.

Zapraszamy, Warszawa, ul. Rudnickiego 3, tel: 22 336 10 90.

Serwis mechaniczny jest czynny:

  • poniedziałek - piątek, w godzinach 7:00 - 20:00
  • soboty, w godzinach 8:00 - 14:00

Opel Serwis AutoŻoliborz. Konkurs Ciesz Się Wiosną

WYGRAJ DARMOWY SERWIS OPLA NA CAŁY ROK.

Konkurs dla klientów serwisu Opel AutoŻoliborz.

Bądź jedną ze szczęśliwych 10-ciu osób i wygraj darmową obsługę serwisową Twojego Opla przez cały rok! Co zrobić, aby wziąć udział w naszym konkursie? Wystarczy, że w dniach 29.03-30.04.2021 wykonasz przegląd okresowy swojego Opla w naszym serwisie. Wśród wszystkich klientów, którzy spełnią warunki uczestnictwa wylosujemy 10-ciu szczęśliwców, którzy otrzymają od nas bezpłatną obsługę serwisową swojego Opla przez cały rok.

Wiosenna oferta serwisu Opel AutoŻoliborz POWIEW ŚWIEŻOŚCI. Wiosenna oferta Serwisu Opel AutoŻoliborz.

Tej wiosny mamy dla Ciebie odświerzoną ofertę w naszym serwisie. Korzystaj z wielu wiosennych usług w atrakcyjnej cenie.

PRZEGLĄD
WIOSENNY
 WYMIANA KÓŁ

 OZONOWANIE
WNĘTRZA
 SERWIS
KLIMATYZACJI
 GEOMETRIA
ZAWIESZENIA
Kontrola aż 26 punktów istotnych dla właściwej eksploatacji pojazdu. Sezonowa wymiana kół na letnie/zimowe.  Bezpieczna dezynfekcja wnętrza pojazdu ozonem. Profesjonalny serwis czynnika roboczego układu klimatyzacji. Sprawdzenie + regulacja.
 Przegląd wiosenny w Serwisie Opel AutoŻoliborz  Sezonowa wymiana kół w Serwisie Opel AutoŻoliborz  Ozonowanie wnętrza pojazdu w Serwisie Opel AutoŻoliborz  Profesjonalny serwis układu klimatyzacji w Serwisie Opel AutoŻoliborz  Kontrola i regulacja geometrii zawieszenia w Serwisie Opel AutoŻoliborz

 tylko 99,-

 

już od 99,-

 

tylko 99,-

 

już od 199,-

 

tylko 159,-

Przegląd wiosenny nie zastępuje przeglądu okresowego zgodnego z wytycznymi producenta pojazdu. Cena dla samochodu osobowego z felgami stalowymi.Nie zawiera kosztu przechowania kół oraz wymiany i programowania czujników TPMS. Ozonowanie to jedna polecanych metod na pozbycie się wirusów, bakterii oraz grzybów z wnętrza pojazdu. Cena nie zawiera kosztu czynnika roboczego oraz filtrów układu klimatyzacji. Cena dotyczy modeli osobowych Opel.


Wiosenna oferta serwisu Opel AutoŻoliborz

W PAKIECIE TANIEJ. Łącząc usługi w pakiety płacisz mniej!

Połącz wybrane usługi w korzystne pakiety a zapłacisz mniej za serwis Twojego Opla.

WYMIANA KÓŁ
Sezonowa wymiana kół na letnie/zimowe.
 OZONOWANIE WNĘTRZA
Bezpieczna dezynfekcja wnętrza pojazdu ozonem.
 WYMIANA KÓŁ
Sezonowa wymiana kół na letnie/zimowe.
 PRZEGLĄD WIOSENNY
Kontrola aż 26 punktów istotnych dla właściwej eksploatacji pojazdu. 
+ +  +   GRATIS 
GEOMETRIA ZAWIESZENIA
Sprawdzenie + regulacja.
 SERWIS KLIMATYZACJI
Profesjonalny serwis czynnika roboczego układu klimatyzacji.
 OZONOWANIE WNĘTRZA
Bezpieczna dezynfekcja wnętrza pojazdu ozonem.
 
już od 249,- już od 289,-  już od 189,-
 Bezpłatny przegląd wiosenny dla Klientów, korzystających jednocześnie z trzech usług. Wybierz trzy dowolne usługi z pośród: wymiana opon/kół, ozonowanie wnętrza; serwis klimatyzacji; geometria zawieszenia. Przegląd wiosenny nie zastępuje przeglądu okresowego pojazdu.
Cena dla samochodu osobowego z felgami stalowymi. Cena nie zawiera kosztu przechowania kół ani wymiany czujników.

 Cena nie zawiera kosztu czynnika roboczego oraz filtrów układu klimatyzacji.  Cena dla samochodu osobowego z felgami stalowymi.Nie zawiera kosztu przechowania kół oraz wymiany i programowania czujników TPMS. 

 

Promocje przedstawione w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Propozycja ważna do 31.05.2021

Konkurs jest organizowany przez Auto-Żoliborz Sp. z o.o. i trwa w dniach 29 marca do 30 kwietnia 2021. W konkursie mogą wziąć udział tylko i wyłącznie Klienci indywidualni oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie aktywnego konta MyOpel oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Auto-Żoliborz Sp. z o.o. W konkursie jedna osoba może zgłosić tylko jeden samochód osobowy marki Opel. Nagrodą w konkursie jest bezpłatna obsługa serwisowa samochodu w okresie 1.06.2021 - 31.05.2022. Zakres usług wchodzących w skład obsługi serwisowej: przegląd okresowy, wymiana oleju silnikowego, wymiana opon/kół, wymiana klocków/tarcz hamulcowych oraz wymiana płynu hamulcowego. Czynności dodatkowe przeglądu oraz pozostałe usługi nie podlegają wygranej w konkursie. Zwycięzca pokrywa koszt wszystkich materiałów użytych przy skorzystaniu z wygranych usług z zachowaniem warunku użycia oryginalnych części zamiennych Opel zakupionych w Auto-Żoliborz. Klient może skorzystać więcej niż jeden raz z danej usługi we wspomnianym okresie. Usługi wygrane w konkursie mogą być realizowane tylko i wyłącznie w serwisie Opel AutoŻoliborz, Warszawa, ul. Rudnickiego 3.
Do góry