loading

Opel Serwis AutoŻoliborz. Warszawa, Rudnickiego 3.

Witaj w największym Autoryzowanym Serwisie Opla w Warszawie. Oferujemy pełen zakres przeglądów i napraw oraz odbiór samochodu od klientów w ramach usługi Door To Door.

Zapraszamy, Warszawa, ul. Rudnickiego 3, tel: 22 336 10 90.

Serwis mechaniczny jest czynny:

  • poniedziałek - piątek, w godzinach 7:00 - 20:00
  • soboty, w godzinach 8:00 - 14:00

Wiosenna oferta serwisu Opel AutoŻoliborz POWIEW ŚWIEŻOŚCI. Wiosenna oferta Serwisu Opel AutoŻoliborz.

Tej wiosny mamy dla Ciebie odświerzoną ofertę w naszym serwisie. Korzystaj z wielu wiosennych usług w atrakcyjnej cenie.

PRZEGLĄD
WIOSENNY
 WYMIANA KÓŁ

 OZONOWANIE
WNĘTRZA
 SERWIS
KLIMATYZACJI
 GEOMETRIA
ZAWIESZENIA
Kontrola aż 26 punktów istotnych dla właściwej eksploatacji pojazdu. Sezonowa wymiana kół na letnie/zimowe.  Bezpieczna dezynfekcja wnętrza pojazdu ozonem. Profesjonalny serwis czynnika roboczego układu klimatyzacji. Sprawdzenie + regulacja.
 Przegląd wiosenny w Serwisie Opel AutoŻoliborz  Sezonowa wymiana kół w Serwisie Opel AutoŻoliborz  Ozonowanie wnętrza pojazdu w Serwisie Opel AutoŻoliborz  Profesjonalny serwis układu klimatyzacji w Serwisie Opel AutoŻoliborz  Kontrola i regulacja geometrii zawieszenia w Serwisie Opel AutoŻoliborz

 tylko 99,-

 

już od 99,-

 

tylko 99,-

 

już od 199,-

 

tylko 159,-

Przegląd wiosenny nie zastępuje przeglądu okresowego zgodnego z wytycznymi producenta pojazdu. Cena dla samochodu osobowego z felgami stalowymi.Nie zawiera kosztu przechowania kół oraz wymiany i programowania czujników TPMS. Ozonowanie to jedna polecanych metod na pozbycie się wirusów, bakterii oraz grzybów z wnętrza pojazdu. Cena nie zawiera kosztu czynnika roboczego oraz filtrów układu klimatyzacji. Cena dotyczy modeli osobowych Opel.


Wiosenna oferta serwisu Opel AutoŻoliborz

W PAKIECIE TANIEJ. Łącząc usługi w pakiety płacisz mniej!

Połącz wybrane usługi w korzystne pakiety a zapłacisz mniej za serwis Twojego Opla.

WYMIANA KÓŁ
Sezonowa wymiana kół na letnie/zimowe.
 OZONOWANIE WNĘTRZA
Bezpieczna dezynfekcja wnętrza pojazdu ozonem.
 WYMIANA KÓŁ
Sezonowa wymiana kół na letnie/zimowe.
 PRZEGLĄD WIOSENNY
Kontrola aż 26 punktów istotnych dla właściwej eksploatacji pojazdu. 
+ +  +   GRATIS 
GEOMETRIA ZAWIESZENIA
Sprawdzenie + regulacja.
 SERWIS KLIMATYZACJI
Profesjonalny serwis czynnika roboczego układu klimatyzacji.
 OZONOWANIE WNĘTRZA
Bezpieczna dezynfekcja wnętrza pojazdu ozonem.
 
już od 249,- już od 289,-  już od 189,-
 Bezpłatny przegląd wiosenny dla Klientów, korzystających jednocześnie z trzech usług. Wybierz trzy dowolne usługi z pośród: wymiana opon/kół, ozonowanie wnętrza; serwis klimatyzacji; geometria zawieszenia. Przegląd wiosenny nie zastępuje przeglądu okresowego pojazdu.
Cena dla samochodu osobowego z felgami stalowymi. Cena nie zawiera kosztu przechowania kół ani wymiany czujników.

 Cena nie zawiera kosztu czynnika roboczego oraz filtrów układu klimatyzacji.  Cena dla samochodu osobowego z felgami stalowymi.Nie zawiera kosztu przechowania kół oraz wymiany i programowania czujników TPMS. 

Promocje przedstawione w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Propozycja ważna do 31.05.2021

Konkurs jest organizowany przez Auto-Żoliborz Sp. z o.o. i trwa w dniach 29 marca do 30 kwietnia 2021. W konkursie mogą wziąć udział tylko i wyłącznie Klienci indywidualni oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie aktywnego konta MyOpel oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Auto-Żoliborz Sp. z o.o. W konkursie jedna osoba może zgłosić tylko jeden samochód osobowy marki Opel. Nagrodą w konkursie jest bezpłatna obsługa serwisowa samochodu w okresie 1.06.2021 - 31.05.2022. Zakres usług wchodzących w skład obsługi serwisowej: przegląd okresowy, wymiana oleju silnikowego, wymiana opon/kół, wymiana klocków/tarcz hamulcowych oraz wymiana płynu hamulcowego. Czynności dodatkowe przeglądu oraz pozostałe usługi nie podlegają wygranej w konkursie. Zwycięzca pokrywa koszt wszystkich materiałów użytych przy skorzystaniu z wygranych usług z zachowaniem warunku użycia oryginalnych części zamiennych Opel zakupionych w Auto-Żoliborz. Klient może skorzystać więcej niż jeden raz z danej usługi we wspomnianym okresie. Usługi wygrane w konkursie mogą być realizowane tylko i wyłącznie w serwisie Opel AutoŻoliborz, Warszawa, ul. Rudnickiego 3.
Do góry