loading

Promocje Opel. Extra Tydzień Opla Corsa w salonach AutoŻoliborz.

Wyprzedaż rocznika 2020. Nowa Corsa już za 49 900 zł*. Rabaty do 20 000 zł** Duży wybór samochodów dostępnych od ręki w salonach AutoŻoliborz. Teraz również on-line. Tak, sprzedajemy samochody również w naszym Wirtualnym Salonie Opel AutoŻoliborz.

 

W dniach 22-28 lutego 2021 przygotowaliśmy specjalne rabaty na samochody Opel Corsa dostępne w naszych salonach.

Opel Corsa już za 49 900 zł*

Nowy Opel Corsa Edition z salonów AutoŻOliborz

 

Radość z jazdy i najnowocześniejsze technologie w miejskim samochodzie z Niemiec.

 

Modele z roku produkcji 2020 są w naszej superofercie. Sprawdź listę samochodów dostępnych od ręki i znajdź swój wymarzony samochód!

 

Cena promocyjna już za 49 900 zł obowiązuje przy zakupie wybranych samochodów Opel Corsa  Edition 1.2 75KM z rocznika 2020, zarejestrowanych na AutoŻoliborz Sp. z o.o. połączonym z finansowaniem zakupu kredytem "OPEL FINANCE - OFERTA STANDARDOWA OVF".

** Rabat 20 000 zł dotyczy samochodu Opel Astra Edition 5DR 145KM M6 z roku produkcji 2020 o numerze 0084WW6R.

Liczba modeli objętych promocją jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają nasi Specjaliści ds. Sprzedaży Samochodów.

 Porozmawiaj ze sprzedawcą Opel AutoŻoliborz

 Opel Outlet AutoŻoliborz

  
Corsa Edition 1.2 75KM MT5 Corsa Edition, 1.2 75KM MT5 Corsa Edition 1.2 100KM MT6
     
  
Corsa Edition, 1.2 100KM  MT6 Corsa Elegance, 1.2 100KM MT6 Corsa Edition, 1.2 100KM MT6
     
  
Corsa Elegance, 1.2 100KM MT6 Corsa Edition, 1.2 100KM Automat 8B. Corsa Edition, 1.2 100KM Automat 8B.
     
JEŚLI SZUKASZ WIĘKSZEGO AUTA - SPRAWDŹ NASZĄ MEGA RABATOWĄ OFERTĘ.
     
 Astra 5D Edition 145KM M6   CrosslandX Enjoy 130KM Automat 6B.  CrosslandX Elite 130KM Automat 6B.

Opel Outlet AutoŻoliborz. Sprawdź dostępne samochody.

Zdjęcia przedstawiają przykładowe samochody i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego płatne osobno.

Opel Corsa-e. Elektryczna i elektryzująca.

Poznaj Corsę-e z napędem elektrycznym – imponujący zasięg, szybkie ładowanie, duża moc, niemal bezgłośna praca.

Opel Corsa-e to prawdziwy miejski samochód z Niemiec z napędem elektrycznym. Oferując zasięg do niemal 337 km i szybkie ładowanie (do 80% pojemności akumulatora w 30 minut) pozwala Ci na dotarcie do jednego celu podróży bez koniczności doładowywania akumulatorów.

Teraz Corsa-e może być Twoja już za 122 900 zł w specjalnej wersji Color Edition. Będzie to fabrycznie samochód z rocznika 2021.

Corsa już od 359 zł/mies.*

NOWA CORSA.

Szukasz oszczędności w postaci niższych rat miesięcznych? Wolisz elastyczny wybór zakończenia kontraktu? Wybierz Opel Flash Kredyt lub Opel Flash Leasing.

Program Opel Flash to połączenie najlepszych cech standardowych form finansowania z elastyczną wpłatą własną oraz spłatą jedynie tej części nowego Opla, która odpowiada rzeczywistej utracie jego wartości.

Na koniec kontraktu decydujesz, czy spłacasz auto (za gotówkę lub rozkładając na raty), czy korzystasz z gwarancji odkupu, za cenę ustaloną w dniu zawarcia umowy finansowania – i wybierasz nowego Opla!

 • Wpłata własna od 0 do 30%
 • Umowa na okres 24, 36 lub 48 miesięcy
 • Kredyt: oprocentowanie już od 3,99% (RRSO dla przykładu reprezentatywnego 9,79%)
 • Leasing: miesięczne raty jako koszt uzyskania przychodu, z możliwością odliczenia VAT
 • Wysokość miesięcznych rat zależy od:
  • wpłaty własnej
  • długości kontraktu
  • całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy
 • 3 możliwości zakończenia umowy:
  • zwrot auta/wymiana auta w rozliczeniu
  • spłata ostatniej raty i zatrzymanie auta
  • rozłożenie ostatniej raty na wygodne płatności miesięczne i zatrzymanie auta

 • Dzięki niższej racie stać Cię na lepszy model lub bogatsze wyposażenie.
 • Wszystkie formalności załatwisz w salonie Opla.
 
* Rata miesięczna: dla Opel Kredyt w wartości brutto przy RRSO 9,79% (30% wpłaty własnej, 48 rat, do 10 000 km przebiegu rocznie), dla Opel Leasing w wartości netto (20% wpłaty własnej, 47 rat, do 10 000 km przebiegu rocznie). Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców.
 
 
INFORMACJE PRAWNE
 

Leasing:

Promocyjne finansowanie dostępne do 31.03.2021 r.

Wysokość raty zależna w szczególności od wpłaty własnej, okresu leasingu, kwoty wykupu. Szczegóły u Dealerów marki Opel. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Propozycja dotyczy wybranych modeli w leasingu na określonych warunkach. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o.

 

Kredyt:

Promocyjne finansowanie dostępne do 31.03.2021 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu u autoryzowanego dealera marki Opel wynosi 9,79%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 39 529 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 48 809,81 zł, oprocentowanie stałe 7,19% w skali roku, całkowity koszt kredytu 9 280,81 zł (w tym: prowizja 1 936,92 zł, odsetki 7 343,89 zł), 52 miesięczne raty równe w wysokości 920,93 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 920,93 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 4 sierpnia 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 71 352 zł, z wpłatą własną 31 823 zł. Podmiotem udzielającym kredytów jest BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna.

Dealerzy sieci Opel współpracują z Bankiem i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta przez Bank. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u autoryzowanych Dealerów marki Opla. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Propozycja ważna do 28.02.2021 r. Tylko dla „Opel Kredyt 50/50”: RRSO 0% to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla kredytu samochodowego dostępnego u dealerów sieci Opel na zakup nowego pojazdu. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.09.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Dla pozostałych ofert „Opel Kredyt": Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu u autoryzowanego dealera marki Opel wynosi 9,79%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 39 529 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 48 809,81 zł, oprocentowanie stałe 7,19% w skali roku, całkowity koszt kredytu 9 280,81 zł (w tym: prowizja 1 936,92 zł, odsetki 7 343,89 zł), 52 miesięczne raty równe w wysokości 920,93 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 920,93 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 4 sierpnia 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 71 352 zł, z wpłatą własną 31 823 zł. * Uzyskanie kredytu z obniżonym oprocentowaniem możliwe jest do 31.03.2021 r. Propozycja jest dostępna dla klientów kredytu samochodowego z ubezpieczeniem od utraty pracy, wypadku, chorób. Kredytobiorcą może być osoba fizyczna, indywidualny przedsiębiorca zaciągający kredyt na potrzeby własne lub prowadzonej działalności, w tym wspólnik spółki cywilnej, rolnik zaciągający kredyt na potrzeby prowadzonego gospodarstwa rolnego. Do uzyskania kredytu z obniżonym oprocentowaniem wymagane jest posiadanie umowy ubezpieczenia na życie, zdrowie i od utraty pracy ze wskazaniem Banku jako uposażonego. Rekomendowana oferta ubezpieczenia Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A oraz Cardif - Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce dostępna jest u dealerów marki OPEL. Podmiotem udzielającym kredytów jest BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna („Bank”). Dealerzy sieci Opel współpracują z Bankiem i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta przez Bank. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Opla. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Opel Finance jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Opel. Opel Finance jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Prezentowane zdjęcia samochodów pokazują przykładowe modele i mogą zawierać elementy wyposażenia płatne dodatkowo. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Do góry