loading

AutoŻoliborz Warszawa to główny salon firmy Auto Żoliborz - największego Dealera firmy Opel w Polsce.

Sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko lakierniczy, a także oryginalne części i akcesoria oraz ubezpieczenia. Te wszystkie usługi, na najwyższym poziomie, oferuje mieszczący się w Warszawie, przy ulicy Rudnickiego 3, główny salon firmy Auto Żoliborz - Opel Warszawa. Posiada bardzo dogodną lokalizację - znajduje się na pograniczu dzielnic Bemowo, Bielany i Żoliborz, zaraz obok trasy S8, która łączy Warszawę z autostradą A2. Ten salon jest doskonałym wyborem dla mieszkańców aglomeracji Warszawskiej.

Ale Opel Warszawa swoim zasięgiem obejmuje też okoliczne miejscowości takie jakŁomianki, Klaudyn, Babice Stare, Babice Nowe, Piastów i Pruszków. Dzięki trasie S8 oferujemy również bardzo dobry dojazd z prawobrzerznych dzielnic Warszawy takich jak Praga Południe, Praga Północ i Białołęka.

Oferujemy pełen zakres usług, jak przystało na czołowy salon Opla:

Doskonała lokalizacja to nasz atut. Odwiedź salon sprzedaży, który sprzedaje najwięcej Opli w Polsce!

W naszym salonie możesz zawsze liczyć na fachową, kompetentną obsługę. Posiadamy największą w Polsce flotę samochodów demonstracyjnych. Chcesz przetestować Opla? Zrób to w naszym salonie.Nasi specjaliści ds. sprzedaży samochodów nowych są do Twojej dyspozycji:

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW NOWYCH

  • Poniedziałek - Piątek 09:00 - 18:00
  • Sobota 10:00 - 14:00

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry