loading

Opel AutoŻoliborz - jesteśmy z Państwem od 1994 roku.

Salon samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko - lakierniczy, a także oryginalne części i akcesoria oraz ubezpieczenia. Te wszystkie usługi, na najwyższym poziomie, oferuje mieszczący się w Warszawie, przy ulicy Rudnickiego 3, salon firmy Auto Żoliborz - Opel Warszawa. Posiadamy bardzo dogodną lokalizację - znajdującą się na pograniczu dzielnic Bemowo, Bielany i Żoliborz, tuż obok trasy S8, która łączy Warszawę z autostradą A2. Ten salon jest doskonałym wyborem dla mieszkańców aglomeracji Warszawskiej.

Ale Opel Warszawa swoim zasięgiem obejmuje też okoliczne miejscowości takie jakŁomianki, Klaudyn, Babice Stare, Babice Nowe, Piastów i Pruszków. Dzięki trasie S8 oferujemy również bardzo dobry dojazd z prawobrzerznych dzielnic Warszawy takich jak Praga Południe, Praga Północ i Białołęka.

Oferujemy pełen zakres usług, jak przystało na czołowy salon Opla:

Salon Sprzedaży samochodów Opel AutoŻoliborz.

W naszym salonie możesz zawsze liczyć na fachową, kompetentną obsługę. Posiadamy największą w Polsce flotę samochodów demonstracyjnych. Chcesz przetestować Opla? Zrób to w naszym salonie.

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW NOWYCH: poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

  Telefon: 22 336 10 55  


Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry