loading

Opel AutoŻoliborz - największy od lat Dealer Opla w Polsce! Trzy salony w Warszawie, Ząbkach i Piasecznie.

Rekordowa sprzedaż samochodów od lat! W 2017 roku sprzedaliśmy aż 3700 samochodów. Dziękujemy naszym Klientom za okazane zaufanie.

Jeśli więc zastanawiasz się jeszcze, gdzie kupić nowego lub używanego Opla odpowiedź jest prosta - w Opel AutoŻoliborz. Zaufaj nam jak i naszym klientom, którzy skorzystali z usług naszych trzech salonów.

Opel AutoŻoliborz to największy od lat Dealer Opla w Polsce. Jesteśmy z Państwem już od 1994 roku.

Opel AutoŻoliborz to firma, która łączy innowacyjne pomysły z doświadczeniem europejskich partnerów. Nasza ciężka praca została nagrodzona statusem największego przedstawiciela koncernu Opel w Polsce, z którym jesteśmy związani od samego początku działalności.

Od ponad dekady systematycznie zwiększamy swój udział w rynku, a od kilku lat poziom naszej sprzedaży przekracza 3 000 samochodów rocznie. Żeby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy najwyższej klasy standardy świadczenia usług.

Zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników Auto Żoliborz, którzy od wielu lat tworzą zgrany i doświadczony team, gwarantuje naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Ci wspaniali fachowcy są siłą napędową naszej firmy, budując znakomite relacje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również flotowymi.

Posiadamy obecnie trzy autoryzowane punkty dealerskie na terenie Warszawy i okolic:

Każdy z wymienionych punktów wyposażony jest w sklep z częściami i akcesoriami oraz profesjonalne serwisy mechaniczne. We wszystkich znajdują się również działy sprzedaży aut używanych, które oferują klientom przyjęcie obecnie użytkowanego samochodu, niezależnie od marki, np. w rozliczeniu za nowy pojazd. Dodatkowo nasza centrala dysponuje doskonale wyposażonym, nowoczesnym autoryzowanym serwisem blacharsko-lakierniczym.

Zapraszamy też do działu ubezpieczeń, który oferuje Państwu zarówno ubezpieczenia komunikacyjne, jak i majątkowe oraz turystyczne WOJAŻER.

 

Spółka wpisana jest do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000063960.

NIP: 118-00-58-259
REGON: 010678272
Kapitał zakładowy: 4 500 000 PLN
Konto: Bank PEKAO S.A. 95 1240 1053 1111 0010 5418 3893
Prezes Zarządu: Małgorzata Dobrowolska - Pawłowska
Do góry