loading

AutoŻoliborz - największy od lat Dealer Opla w Polsce! Autoryzowany Serwis Opel, Chevrolet, Cadillac i Corvette. Zapraszamy dp naszych salonów w Warszawie i Piasecznie.

Rok 2019 był dla nas kolejnym, który zakończyliśmy z największą sprzedażą samochodów nowych oraz dostawczych Opel w roku 2019.
Od lat pozostajemy #NR1 wśród Dealerów Opla w Polsce. Staramy się przekonywać Państwa do zakupów w naszych salonach najwyższą jakością świadczonych przez nas usług.
Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie.
Pracownicy Opel AutoŻoliborz.

AutoŻoliborz - bardzo dobre salony wg rankingu Wielki Test Salonów 2019 tygodnika AutoŚwiat.

Jeśli więc zastanawiasz się jeszcze, gdzie kupić nowego lub używanego Opla odpowiedź jest prosta - w AutoŻoliborz. Zaufaj nam jak i naszym klientom, którzy skorzystali z usług naszych trzech salonów.

AutoŻoliborz to największy od lat Dealer Opla w Polsce. Jesteśmy z Państwem już od 1994 roku.

AutoŻoliborz to firma, która łączy innowacyjne pomysły z doświadczeniem europejskich partnerów. Nasza ciężka praca została nagrodzona statusem największego przedstawiciela koncernu Opel w Polsce, z którym jesteśmy związani od samego początku działalności.

Od ponad dekady systematycznie zwiększamy swój udział w rynku, a od kilku lat poziom naszej sprzedaży przekracza 3 000 samochodów rocznie. Żeby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy najwyższej klasy standardy świadczenia usług.

 

AutoŻoliborz to:

  • Autoryzowany Dealer Opel (Warszawa oraz Piaseczno)
  • Autoryzowany Serwis Opel (Warszawa oraz Piaseczno)
  • Autoryzowany Serwis Chevrolet, Cadillac oraz Corvette (Warszawa)

Prowadzimy obecnie dwa autoryzowane punkty dealerskie na terenie Warszawy i okolic:

Każdy z wymienionych punktów wyposażony jest w sklep z częściami i akcesoriami oraz profesjonalne serwisy mechaniczne. We wszystkich znajdują się również działy sprzedaży aut używanych, które oferują klientom przyjęcie obecnie użytkowanego samochodu, niezależnie od marki, np. w rozliczeniu za nowy pojazd. Dodatkowo nasza centrala dysponuje doskonale wyposażonym, nowoczesnym autoryzowanym serwisem blacharsko-lakierniczym.

Zapraszamy też do działu ubezpieczeń, który oferuje Państwu zarówno ubezpieczenia komunikacyjne, jak i majątkowe oraz turystyczne WOJAŻER.

Nasz zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników Auto Żoliborz, którzy od wielu lat tworzą zgrany i doświadczony team, gwarantuje naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Ci wspaniali fachowcy są siłą napędową naszej firmy, budując znakomite relacje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również flotowymi.

Spółka wpisana jest do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000063960.

NIP: 118-00-58-259
REGON: 010678272
Kapitał zakładowy: 4 500 000 PLN
Konto: Bank PEKAO S.A. 95 1240 1053 1111 0010 5418 3893
Prezes Zarządu: Wacław Szelejak

 

Do góry