loading

Wypożyczalnia samochodów w salonach Opel AutoŻoliborz, Warszawa, Ząbki, Piaseczno.

Wynajem krótko, średnio i długoterminowy. Wynajem pojazdu z OC sprawcy. Samochód zastępczy na czas serwisu. Teraz wszystkie te usługi są dostępne w salonach Opel AutoŻoliborz. Jeśli z różnych powodów nie możesz korzystać z Twojego samochodu możesz wypożyczyć nowego Opla w jednym z naszych trzech salonów w Warszawie, Ząbkach lub Piasecznie.

Posiadamy kilkadziesiąt samochodów różnych klas, oferujemy wiele opcji wynajmu:

  • Wynajem krótkoterminowy
  • Wynajem średnioterminowy
  • Wynajem długoterminowy
  • Samochód zastępczy z OC sprawcy
  • Samochód na czas serwisu

Co zrobić aby wynająć samochód w salonach Opel Auto Żoliborz? To proste. Prosimy o przesłanie niezbędnych informacji za pomocą formularza rezerwacji samochodu. Nasi pracownicy sprawdzą dostępność wybranego samochodu i zaproponują Państwu najlepsze warunki jego wynajmu.

Opel AutoŻoliborz cennik wypożyczalni samochodów

FLOTA SAMOCHODÓW W WYPOŻYCZALNI OPEL AUTO ŻOLIBORZ.

Wszystkie samochody w naszej flocie to nowe Ople w bogatych wersjach wyposażenia. Samochody nie są starsze niż rok oraz posiadają przebieg nie większy niż 30 000 km.

Aktualnie oferujemy Państwu następujące modele, z podziałem na klasy:

Co się dzieje z samochodem, który kończy pracę w naszej wypożyczalni? To proste, sprzedajemy go w bardzo atrakcyjnej cenie.

Pamiętaj, taki samochód jest młodszy niż rok i ma przebieg nie większy niż 30 000 km. Jest zatem prawie nowy, a jego cena zakupu jest bardzo atrakcyjna.

Ofertę samochodów wycofanych z wypożyczalni Opel Auto Żoliborz znajdziesz w naszym dziale SAMOCHODY UŻYWANE.

Mirosław Robak Opel AutoŻoliborz
Mirosław Robak
Specjalista ds. rent a car
Do góry