loading

Sprzedaż flotowa samochodów w Opel AutoŻoliborz - Twój biznes sie opłaci.

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą, albo osobą zarządzającą dużą flotą samochodową to znalazłeś się we właściwym miejscu. W tej sekcji prezentujemy gamę produktów i usług biznesowych Auto Żoliborz oraz przewagi jakie oferują one dla Twojego biznesu.

Podpowiadamy jak efektywnie finansować zakup nowego Opla, przedstawiamy program specjalnych rabatów dla grup zawodowych oraz dedykowaną ofertę obsługi serwisowej.

Pamiętaj, że posiadamy największą wśród Dealerów Opla w Polsce flotę pojazdów testowych, przedkontraktowych i zastępczych!
W Opel AutoŻoliborz:

  • Wykonasz jazdę próbną jednym z kilkudziesięciu egzemplaży testowych
  • Wynajmiesz samochód przedkontraktowy, dzięki któremu będziesz mógł prowadzić swoją działalność już podczas oczekiwania na dostawę zamówionego Twojego nowego Opla
  • Skorzystasz z samochodu zastępczego na czas wizyty Twojego Opla w naszym serwisie.


Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą - będziemy dumni, jeśli będziemy mogli współpracować z Tobą.

Skontaktuj się z naszymi Działem Sprzedaży Flotowej -  z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania ofertowe, zarezerwujemy też jazdę próbną wybranym przez Ciebie modelem Opla.

Zapraszam do wspólpracy,

Opel AutoŻoliborz, Warszawa, Rudnickiego 3, tel. 22 336 10 55

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Robert Piotr Skup
Specjalista Sprzedaży Flotowej
Do góry