loading

Samochody elektryczne i hybrydowe dostępne w Opel AutoŻoliborz Warszawa, Ząbki, Piaseczno.

Nowa Corsa elektryczna, Nowy Grandland X teraz również jako hybryda plug-in 300 KM 4x4! Poznaj atrakcyjne ceny samochodów elektrycznych i hybrydowych z salonów Opel AutoŻoliborz. Zakup samochodu elektrycznego z dopłatą w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu możliwy w naszych salonach1).

Trwa ofensywa elektryfikacyjna Opla. Do 2024 roku wszystkie modele naszej marki będą oferowane w wersjach zelektryfikowanych.

 • Rusza program dopłat do zakupu samochodów elektrycznych.
 • W pełni elektryczna Corsa-e z dotacją z funduszu niskoemisyjnego transportu 1)

W salonach Opel AutoŻoliborz oferujemy gamę samochodów niskoemisyjnych BEV (samochody elektryczne) oraz LEV (hybrydy plug-in z dużym zasięgiem), która z każdym miesiącem będzie powiększana o nowe modele.

Corsa-e

w pełni elektryczna

Grandland_X

Hybrid 224KM

Grandland_X

Hybrid4 300KM

 Elegance 136KM

Enjoy Hybrid 224KM A8 FWD

Elite Hybrid4 300KM 4x4 

Już za:

1 066 zł/mc2)

Już za:

141 900

dla przedsiębiorców10)

Już za:

1 367 zł netto/mc6)

Cena katalogowa od: 87 143 zł3)Cena katalogowa od:162 850 zł9)Cena katalogowa od:192 450 zł8)

W pełni elektryczny samochód miejski

z zasięgiem do 337 km4).

Nowoczesna hybryda plug-in

z zasięgiem elektrycznym do 57 km7).

Nowoczesna hybryda plug-in

z zasięgiem elektrycznym do 59 km7).

Nowa Corsa-e. Nowa era. Elektryczna.

Samochody elektryczne w Opel AutoŻoliborz. Nowa Corsa-e. Nowy, miejski samochód z Niemiec z napędem elektrycznym dostępny w salonach Opel AutoŻoliborz. Przygotuj się na iskrzące doświadczenie za sprawą imponującego zasięgu, szybkiego ładowania akumulatora czy sportowej charakterystyki układu jezdnego.

 Nowa Corsa-e już za 1 066 zł2) mc lub za 87 143 zł1) brutto 

 • Corsa-e Edition spełnia kryteria dotacji dla samochodów elektrycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu 1)
 • Przyjazny: możliwość rezerwacji Corsy-e on-line przez klientów
 • Mocny i funkcjonalny: 100 kW (136 KM) i 337 kilometrów elektrycznego zasięgu (WLTP4))
 • Bezpieczny i komfortowy: szereg układów wspomagania kierowcy i klimatyzacja sterowana elektronicznie w standardzie

Opel Corsa-e - elektryczny samochód dostępny z dopłatami w salonach AutoŻoliborz

Od momentu premiery pierwszej generacji w 1982 roku Corsa zmotoryzowała miliony ludzi, dlatego też firma Opel wybrała swój najpopularniejszy model, aby napęd elektryczny wreszcie przestał być niszowy.

Obecnie możliwość jazdy bezemisyjnej staje się również bardziej dostępna dla polskich klientów.

Dane techniczne elektryczna Corsa-e 4):

  Zespół napędowy 

 • Silnik elektryczny z automatycznym reduktorem
 • Zespół akumulatorów: 216 ogniw (125Ah): 18 modułów po 12 ogniw
 • Pojemność energetyczna akumulatorów: 50 kWh
 • Moc maksymalna: 100 kW/136KM
 • Maksymalny moment obrotowy: 260 Nm
 • Zasięg: 337 km wg cyklu WLTP / 450 km wg cyklu NEDC
 • Tryby ładowania: ok 28 godzin do 100% ze standardowego gniazdka 1,8 kW ; ok. 30 minut do 80% w stacji ładowania 100 kW

 Osiągi 

 • Prędkość maksymalna: 150 km/h
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 8,1 s

Bogato wyposażona Corsa-e Edition oferowana w cenie katalogowej 124 490 zł (rekomendowana cena detaliczna brutto z VAT w Polsce), zgodnie z rozporządzeniem Ministra Energii, spełnia kryteria dofinansowania samochodów elektrycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.

Opel Corsa-e - elektryczny samochód dostępny z dopłatami w salonach AutoŻoliborz


Dla klientów zainteresowanych zakupem Corsy-e, firma Opel wprowadziła możliwość rezerwacji online. Wystarczy odwiedzić specjalnie do tego celu dedykowaną stronę https://corsa-e.opel.pl , aby szybko i wygodnie zarezerwować elektrycznego Opla Corsę-e. Następnie, po dokonaniu rezerwacji on-line, Opel AutoŻoliborz skontaktuje się z klientem.

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłacenie przez klienta kaucji zwrotnej w wysokości 1000 zł 5), która będzie zwracana klientowi zarówno w przypadku podpisania umowy zakupu auta z autoryzowanym dealerem marki Opel, jak też w przypadku rezygnacji z rezerwacji.

W nowej Corsie‑e zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu napędu elektrycznego. Przy zasięgu 330 km według WLTP4) Corsa‑e jest samochodem, z którego można swobodnie i bez ograniczeń korzystać na co dzień. Akumulator o pojemności 50 kWh można naładować w 80 procentach nawet w ciągu 30 minut. Corsa‑e może być ładowana na różne sposoby: przez kabel z gniazdka elektrycznego 230V, z ładowarki naściennej Wallbox lub na stacji szybkiego ładowania. Akumulator jest objęty 8‑letnią gwarancją.

Wpływ na zasięg ma także kierowca, wybierając jeden z trzech trybów jazdy: Normal, Eco i Sport. Tryb Sport zwiększa elastyczność i dynamikę przy umiarkowanej utracie zasięgu. W trybie Eco Corsa‑e staje się długodystansowcem — zasięg rośnie praktycznie bez uszczerbku dla komfortu.

Układ napędowy Corsy‑e pozwala na maksymalną przyjemność z jazdy bez emisji spalin.

Dzięki mocy 100 kW (136 KM) i dostępnych natychmiast 260 Nm maksymalnego momentu obrotowego samochód wyróżnia się elastycznością, zwrotnością i dynamicznymi osiągami.

Corsa‑e przyspiesza od 0 do 50 km/h w zaledwie 2,8 sekundy4), a do 100 km/h rozpędza się w 8,1 sekundy4), dorównując pod tym względem samochodom sportowym. Przyjemność jazdy zwiększa zawieszenie o charakterystyce sportowej.

 

 

 

1) Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie części ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekroczy określonego limitu. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: kliknij  tutaj . Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

2) Kredyt na okres 60 miesięcy, na kwotę 87 143 zł, wpłata początkowa 40% wartości pojazdu po dopłacie w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu (34 880 zł)

3) Cena po planowanej na dzień 15 grudnia 2019 roku dopłacie w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Cena katalogowa od 124 490 zł. Wysokość i możliwość uzyskania dopłaty zależy od aktualnego rozporządzenia Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.

4) Dane wstępne ustalone według procedury testowej WLTP. Homologacja typu WE ani świadectwo zgodności nie są jeszcze dostępne. Wartości wstępne mogą różnić się od oficjalnych danych po homologacji.

5) Kwota 1 000 zł stanowiąca opłatę rezerwacyjną zostanie Ci zwrócona zgodnie z Twoją dyspozycją (w związku z anulowaniem rezerwacji lub po podpisaniu z Dealerem umowy sprzedaży samochodu) lub automatycznie po 12 miesiącach. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta telefonicznie 22 113 41 34 lub wysłać e-mail na adres zwroty@corsa-e.pl, lub kliknąć w przycisk ”Zwrot opłaty” po zalogowaniu się do niniejszej Witryny. Link autoryzujący dostęp do Twojego konta znajdziesz w wiadomości potwierdzającej założenie konta wysłanej na Twój e-mail.

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dostępne za dopłatą. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dostępne za dopłatą. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Do góry