loading

Nowa Opel Corsa i Nowy Opel Astra już w salonach Opel AutoŻoliborz.

Wielka Premiera w salonach Opel AutoŻoliborz w Warszawie, Ząbkach i Piasecznie. Nowy Opel Corsa i Nowy Opel Astra.

Nowa oferta Opel AutoŻoliborz - Leasing Konsumencki z niskim czynszem dla Klientów indywidualnych.

  •  Nowa Corsa już za 333 zł   brutto* z serwisem i samochodem zastępczym w cenie!
  •  Nowa Astra już za 549 zł  brutto** z serwisem i samochodem zastępczym w cenie!

Czym jest Leasing Konsumencki w Opel AutoŻoliborz?

Leasing konsumencki to nowa forma finansowania zakupu samochodu, przeznaczona dla klientów indywidualnych. Nie musisz mieć zatem firmy, ani prowadzić żadnej działalności gospodarczej, żeby korzystać z zalet Leasingu, która do tej pory była dostępna tylko dla firm. Możesz cieszyć się jazdą nowym Oplem, dostępnym dla Ciebie w niskiej, elastycznej racie (zależnej od Twoich możliwości finansowych), która obejmuje koszt serwisu i wynajęcia samochodu zastępczego na czas wizyty Twojego samochodu w naszym Autoryzowanym Serwisie Opel.

Czy kupując nową Corsę lub Nową Astrę w salonach Opel AutoŻoliborz w Warszawie, Ząbkach lub Piasecznie możesz liczyć na niższe koszty serwisu i napraw?

Oczywiście. Każdy Klient indywidualny kupujący nowy samochód osobowy - nie tylko Nową Corsę i Nową Astrą, ale i inne modele osobowych Opli dostępne w ofercie naszych trzech salonów może skorzystać z naszej oferty BIG DEAL, w której otrzymujecie Państwo od Opel AutoŻoliborz 3 pierwsze przeglądy GRATIS1. Dodatkowo, dajemy Państwu aż 7 lat wsparcia naszych serwisów2, przy naprawach istotnych podzespołów Państwa Opla.

 Pełen opis naszej oferty BIG DEAL znajdziecie Państwo TUTAJ

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na Wielkie Premiery nowych odsłon bestsellerów marki Opel. Nowa Corsa i Nowa Astra zachwycają nowoczesnym wzornictwem, efektywnymi jednostkami napędowymi, bogatą gamą systemów wspomagających kierowcę w bezpiecznym prowadzeniu i praktycznymi rozwiązaniami w zakresie komfortu. Przyjdź i przekonaj się osobiście. Zapraszamy serdecznie!

Nowa Corsa już za 333 zł w leasingu konsumenckim z salonów Opel AutoŻoliborz w Warszawie, Ząbkach i Piasecznie.Nowa Astra już za 549 zł w leasingu konsumenckim z salonów Opel AutoŻoliborz w Warszawie, Ząbkach i Piasecznie.
Zapraszamy do salonów największego Dealera Opel w Warszawie:
Nowa Corsa-e w opel AutoŻoliborz. Zyskaj do 37500zł z dotacją Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.

*Leasing konsumencki dla Nowej Corsy 1.2 75KM w cenie 49 990 zł  brutto.  Czas trwania umowy 36 miesięcy. Czynsz miesięczny w wysokości 333 zł brutto zawiera opcję pełnego serwisu w limicie 60 000km oraz wypożyczenie samochodu zastępczego na czas serwisu Państwa samochodu. Opłata wstępna 40%, wartość końcowa 54,04%. Czynsz nie zawiera kosztów ubezpieczenia  i rejestracji pojazdu. Zaprezentowany model samochodu jest jedynie ilustracją i może zawierać elementy wyposażenia dostępne za dopłatą. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

**Leasing konsumencki dla Nowej Astry 1.2 110KM w cenie 76 500 zł  brutto. Czas trwania umowy 36 miesięcy. Czynsz miesięczny w wysokości 549 zł brutto zawiera opcję pełnego serwisu w limicie 60 000km oraz wypożyczenie samochodu zastępczego na czas serwisu Państwa samochodu. Opłata wstępna 40%, wartość końcowa 50,91%. Czynsz nie zawiera kosztów ubezpieczenia  i rejestracji pojazdu. Zaprezentowany model samochodu jest jedynie ilustracją i może zawierać elementy wyposażenia dostępne za dopłatą. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

*** Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 30% ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekracza 125 000 zł, przy czym kwota wsparcia nie będzie mogła być wyższa niż 37 500 zł. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu. Zużycie paliwa i emisja CO2: Corsa 6,2-4,0 l/100 km,144-104 g/km; Astra 6,1-4,4 l/100 km, 145-117 g/km, określone zostały na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), w zależności od wersji, zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007, nr 1153/2017 oraz nr 1151/2017. Więcej informacji znajdziesz na www.opel.pl oraz u Dealerów marki Opel. Informacje na temat złomowania samochodu, przydatności do odzysku oraz recyklingu są na www.opel.pl. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą.

© 2019 Opel

Nowa Corsa z salonów Opel AutoŻoliborz zadebiutowała na platformie YouTube.

Obejrzyj na YouTube test Nowej Corsy przeprowadzony przez Macieja Pertyńskiego - dziennikarza motoryzacyjnego i jedynego polskiego jurora konkursu World Car of the Year (Światowy Samochód Roku).

Do góry