loading

Ostatnie sztuki Opli z rocznika. Zapraszamy do salonów Opel AutoŻoliborz w Warszawie, Ząbkach oraz Piasecznie.

W naszych magazynach wciąż można znaleźć atrakcyjnie wyposażone samochody z rocznika 2017. Odwiedź jeden z trzech salonów Opel AutoŻoliborz w Warszawie, Ząbkach lub Piasecznie i zapytaj o jeden z ostatnich samochodów z rocznika 2017 dostępnych w naszych magazynach. Gwarantujemy dobre upusty.

Jeśli chcesz już dzisiaj zarezerwować samochód w ramach naszej promocji, prosimy o skorzystanie z infolinii, którą uruchomiliśmy specjalnie w tym celu.

+48 604 587 539

+48 606 256 099

Poniżej przykładowe oferty z naszej wyprzedaży rocznika 2017.

TO NIE SĄ WSZYSTKIE SAMOCHODY W NASZYM MAGAZYNIE.

Sprawdź TUTAJ, ile samochodów z wyprzedaży jest jeszcze dostępne w magazynach trzech salonów Opel AutoŻoliborz w Warszawie, Ząbkach i Piasecznie.

W salonach Opel AutoŻoliborz znajdziesz wiele fantastycznych Opli w ramach promocji Wyprzedaż Rocznika 2017 Opel. Duże rabaty, przystępne ceny, samochody dostępne od ręki. Warto się spieszyć z decyzją! Liczba dostępnych Opli z naszej wyprzedaży maleje każdego dnia.

Opel AutoŻoliborz - jesteśmy Twoim dealerem Opla!

OPEL MERIVA
wyprzedaż rocznika 2017 Opel AutoŻoliborz
 OPEL ASTRA
wyprzedaż rocznika 2017 Opel AutoŻoliborz
 OPEL INSIGNIA
wyprzedaż rocznika 2017 Opel AutoŻoliborz
  
Z rabatem 7 500 zł* Z rabatem do 9000 zł* Z rabatem do 12 000 zł + pakiet kół zimowych*
           
           

           
OPEL ADAM
wyprzedaż rocznika 2017 Opel AutoŻoliborz
 OPEL CORSA
wyprzedaż rocznika 2017 Opel AutoŻoliborz
 OPEL ASTRA SEDAN
wyprzedaż rocznika 2017 Opel AutoŻoliborz
  
  Z rabatem do 10 000 zł*
           
           

           
OPEL ASTRA SPORTS TOURER
wyprzedaż rocznika 2017 Opel AutoŻoliborz
 OPEL GRANDLAND X
wyprzedaż rocznika 2017 Opel AutoŻoliborz
 OPEL CROSSLAND X 
wyprzedaż rocznika 2017 Opel AutoŻoliborz
  
Z rabatem do 6 000 zł*  Zyskaj do 14 000 zł*do 30.04 Z rabatem 4 000 zł* 
           
           

           
OPEL VIVARO KOMBI
wyprzedaż rocznika 2017 OpelAutoŻoliborz
    
     
Rabat do 28 000zł*      
           
           

  

Opel Astra Sedan w wyprzedaży rocznika 2017 w Opel AutoŻoliborz z rabatem do 10 000 zł*

Idealny samochód, dostępny również z fabryczną instalacją LPG! Zachwyca połączeniem stylistyki, jakości i dynamiki jazdy z innowacjami i inteligentnymi rozwiązaniami. Doskonałe proporcje i muskularna sylwetka idealnie współgrają w Astrze Sedan, tworząc auto, które doceni nie tylko esteta.   

Zamów ofertęSprawdź dostępność

*Podany rekomendowany rabat dotyczy Astry Sedan z silnikiem 1.4 Turbo 140 KM LPG z roku produkcji 2017. Promocja obowiązuje od 1 stycznia i trwa do wyczerpania zapasów. Liczba modeli w promocji jest ograniczona. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel.


  

Opel Astra w wyprzedaży rocznika 2017 w Opel AutoŻoliborz z rabatem do 9000 zł!*

Przebój w salonach Opel AutoŻoliborz! Nowatorskie rozwiązania, sportowe właściwości jezdne i zaawansowane formy komunikacji. Od wersji podstawowej Essentia aż do najbogatszej Elite, Astra prezentuje się zjawiskowo i oferuje funkcjonalności i rozwiązania plasujące ją na podium w swojej klasie.

Zamów ofertęSprawdź dostępność

*Rabat promocyjny dotyczy modeli Astry Hatchback z roku produkcji 2017 oprócz wersji Essentia, na który rabat wynosi 8 500 zł. Promocja obowiązuje do 31 marca. Liczba modeli w promocji jest ograniczona. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel. Promocja współfinansowana przez Dealerów marki Opel biorących w niej udział.


  

Opel Astra Sports Tourer w wyprzedaży rocznika 2017 w Opel AutoŻoliborz z rabatem do 6 000 zł*

Nowatorskie rozwiązania, sportowe właściwości jezdne i zaawansowane formy komunikacji. Od wersji podstawowej Essentia aż do najbogatszej Elite, Astra prezentuje się zjawiskowo i oferuje funkcjonalności i rozwiązania plasujące ją na podium w swojej klasie.

Zamów ofertęSprawdź dostępność

*Podany rabat dotyczy Astry Sports Tourer z roku produkcji 2017 za wyjątkiem rabatu na wersję Astra V Essentia z 1.4 100KM, który przy współfinansowaniu przez Dealera marki Opel wynosi 5 500 zł. Promocja obowiązuje od 1 stycznia i trwa do wyczerpania zapasów. Liczba modeli w promocji jest ograniczona. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel. Promocja współfinansowana przez Dealerów marki Opel biorących w niej udział.


  

Opel Meriva w wyprzedaży rocznika 2017 w Opel AutoŻoliborz z rabatem do 7 500 zł*

Meriva jest dosonałym wyborem dla rodzin. To prawdziwie wszechstronne auto, gwarantujące wydaność i komfort w czasie użytkowania. Wysoka pozycja za kierownicą pozwoli Ci dostrzec i docenić przestronne i komfortowe wnętrze Merivy. Starannie dobrane, wysokiej jakości materiały przyciągają spojrzenia i tworzą przyjazną aurę wewnątrz

Zamów ofertęSprawdź dostępność

*Podany rekomendowany rabat dotyczy Merivy z silnikiem 1.4 Turbo (120 KM) LPG z roku produkcji 2017. Promocja obowiązuje od 1 stycznia i trwa do wyczerpania zapasów. Liczba modeli w promocji jest ograniczona. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel.


  

Opel Crossland X w wyprzedaży rocznika 2017 w Opel AutoŻoliborz z rabatem do 4 000 zł*

Nowość w ofercie salonów Opel AutoŻoliborz. Zachwyca elastycznością wnętrza, nowoczesnymi rozwiązaniami i stylistyką nowoczesnego crossovera. Od wersji podstawowej Essentia aż do najbogatszej Elite, w Crosslandzie X jakość wykorzystanych materiałów zachwyci się już podczas pierwszej podróży.

Zamów ofertęSprawdź dostępność

*Podany rabat dotyczy Crosslanda X z roku produkcji 2017. Promocja obowiązuje od 1 stycznia i trwa do wyczerpania zapasów. Liczba modeli w promocji jest ograniczona. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel.


  

Opel Grandland X w wyprzedaży rocznika 2017 w Opel AutoŻoliborz Zyskaj do 14 000 zł. Tylko do 30 kwietnia.
Rabat 10 000 zł + 4 000 zł na pakiet kół zimowych lub inne akcesoria.

Moc wrażeń na co dzień: dynamiczny, pełny innowacji SUV zjawiskowo wygląda i doskonale się prowadzi. Wersje wyposażenia świetnie odzwierciedlą Twój gust, zachwycą pasażerów i sprawią, że w drodze wszyscy poczują się jak w domu. 

Zamów ofertęSprawdź dostępność

*Promocja dotyczy modeli Opel Grandland X z roku produkcji 2017. Rabat 10 000 zł obowiązuje na wszystkie wersje Grandland X z roku produkcji 2017. Rabat w wysokości 4000 zł przysługuje klientom indywidualnym i udzielany jest na zakup akcesoriów, których suma cen katalogowych jest równa lub wyższa 4000 zł. Promocja obowiązuje do 31 marca lub do wyczerpania zapasów. Liczba modeli w promocji jest ograniczona. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel.

  

Opel Insignia w wyprzedaży rocznika 2017 w Opel AutoŻoliborz z rabatem do 12 000 zł i pakietem kół zimowych*

Dwie wersje nadwozia (Insignia Grand Sport oraz Insignia Sports Tourer), trzy wersje wyposażenia, każda dostosowana do zróżnicowanych potrzeb kierowców. Podstawowa, oferująca zaskakująco bogate wyposażenie wersja Enjoy, komfortowa wersja Innovation oraz najbogatsza wersja Elite, posiadająca niemal wszystko, czego kierowca może zapragnąć – wybór należy do Ciebie.   

Zamów ofertęSprawdź dostępność

*Podany rabat dotyczy Insignii B z roku produkcji 2017. Promocja na koła zimowe dotyczy kompletu 4 opon 225/55 R17 101V Firestone WH3 wraz z obręczami strukturalnymi. Promocja obowiązuje do 31 marca. Liczba modeli w promocji jest ograniczona. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel. 


  

Opel Vivaro Kombi w wyprzedaży rocznika 2017 w Opel AutoŻoliborz z rabatem do 28 000 zł*

Osobowy van do wygodnego i wydajnego transportu najcenniejszych zasobów firmy. Vivaro Kombi to komfortowy, elegancki środek transportu dla nawet 9 osób. Świetnie właściwości jezdne przy ograniczonym zużyciu paliwa. Trzy wydajne silniki wysokoprężne, z pojedynczą lub podwójną turbosprężarką, współpracują z 6-stopniową manualną skrzynią biegów, zapewniając dynamiczną i płynną jazdę.   

Zamów ofertęSprawdź dostępność

*Podany rekomendowany rabat dotyczy Vivaro z silnikiem 1.6 BiTurbo (125KM) z roku produkcji 2017. Promocja obowiązuje od 1 stycznia i trwa do wyczerpania zapasów. Liczba modeli w promocji jest ograniczona. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel.
 

 

Cenniki samochodów
z wyprzedaży rocznika 2017 w Opel AutoŻoliborz
Cenniki wyprzedaż rocznika 2017
Do góry