loading

Opony i koła zimowe w serwisach Opel AutoŻoliborz. Oferta na sezon 2019/2020.

Promocja kompletów kół zimowych oraz opon zimowych w Serwisach Opel AutoŻoliborz. Nowa oferta na sezon 2019/2020

Umów się już dzisiaj na wizytę w Opel AutoŻoliborz. W naszych serwisach możesz liczyć na szybkie terminy, dysponujemy aż trzema lokalizacjami:

Dobre opony zimowe to niezbędne wyposażenie Twojego Opla. Zapewniają większe bezpieczeństwo i komfort jazdy w trudnych, jesienno-zimowych warunkach drogowych. Nie czekaj do ostatniej chwili, odwiedź odpowiednio wcześniej Serwisy Opel Auto Żoliborz i zmień opony/koła na zimowe jeszcze przed pierwszymi przymrozkami i opadami śniegu.

 

Nasz Serwis sprawdzi stan kół i ogumienia w Twoim samochodzie i w razie konieczności zaproponuje Ci wymianę na nowy komplet kół lub opon zimowych, idealnie dopasowany do Twojego Opla.

Pamiętaj, że w nowszych modelach seryjnie montowany jest układ kontroli ciśnienia w ogumieniu.

W każdym kole Twojego Opla zamontowany jest specjalny czujnik układu monitorowania ciśnienia w kołach (TPMS), który komunikuje się z pojazdem co jakiś czas, przekazując informację o aktualnym ciśnieniu panującym w kole.
Nowe komplety kół zimowych oferowane przez nasze serwisy posiadają już oczywiście te czujniki, a my zaprogramujemy je bezpłatnie przy wymianie kół w Twoim samochodzie.

CENNIK KOMPLETNYCH KÓŁ ZIMOWYCH OPEL AUTOŻOLIBORZ - SEZON 2019/2020

 


Oferujemy tylko sprawdzone modele opon zimowych, renomowanych producentów. Jeśli potrzebujesz samych opon zimowych - poniżej znajdziesz naszą propozycję na sezon 2019/2020.

CENNIK OPON ZIMOWYCH OPEL AUTOŻOLIBORZ - SEZON 2019/2020

 

O ceny opon w innych rozmiarach pasujących do pozostałych modeli Opel oraz Chevrolet prosimy pytać naszych Doradców Technicznych.


Nasz Serwis montuje i wyważa koła używając profesjonalnych urządzeń. Posiadamy aż 5 stanowisk do przemontowania opon i wyważania kół:

  • Opel Auto Żoliborz, Rudnickiego 3  - 3 stanowiska serwisu ogumienia
  • Opel Auto Żoliborz oddział Ząbki - 1 stanowisko serwisu ogumienia
  • Opel Auto Żoliborz, oddział Piaseczno - 1 stanowisko serwisu ogumienia

Dzięki dużej ilości stanowisk, czas oczekiwania na wymianę kół lub opon jest optymalnie krótki.

Ze względu na sezonowość zmiany kół i opon na zimowe zalecamy jednak wcześniejsze umówienie się w naszym Serwisie. Wcześniejsza rezerwacja terminu w Serwisach Opel Auto Żoliborz gwarantuje, że Państwa koła lub opony przechowywane w naszym hotelu opon będą czekały na Państwa na naszych stanowiskach warsztatowych w dniu umówionej wizyty.

W czasie, gdy będziemy zajmować się Państwa samochodem zapraszamy do naszych Salonów. Będziecie Państwo mogli zobaczyć najnowsze modele Opla oraz poznać ich zalety w czasie bezpłatnej jazdy próbnej.

Promocja obowiązuje w salonach Opel AutoŻoliborz i trwa do 31.03.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Do góry