loading

Koła i opony zimowe Opel.

Umów się na wymianę opon zimowych w naszym Autoryzowanym Serwisie Opel Auto Żoliborz już dzisiaj.

Opel Warszawa, Opel Piaseczno i Opel Ząbki. Najlepsze koła i opony zimowe w najlepszych cenach. Skorzystaj z naszej oferty.

NIE CZEKAJ DO OSTATNIEJ CHWILI.

Już wiesz, że dobre opony zimowe to niezbędne wyposażenie Twojego Opla. Zapewniają większe bezpieczeństwo i komfort jazdy w trudnych, jesienno-zimowych warunkach drogowych. Nie czekaj do ostatniej chwili i odwiedź odpowiednio wcześniej serwisy Opel Auto Żoliborz i zmień opony/koła na zimowe jeszcze przed pierwszymi przymrozkami i opadami śniegu.

 

Nasz serwis sprawdzi stan Twoich kół i w razie konieczności zaproponuje Ci wymianą na nowy komplet kół lub opon zimowych, idealnie dopasowany do Twojego Opla.

 

Pamiętaj, że w nowszych modelach seryjnie montowany jest układ kontroli ciśnienia w ogumieniu. W każdym kole Twojego Opla zamontowany jest specjalny czujnik układu TPMS, który komunikuje się z pojazdem co jakiś czas, przekazując informację o aktualnym ciśnieniu powietrza panującym w kole.

Nowe komplety kół zimowych oferowane przez nasze serwisy posiadają już oczywiście te czujniki, a my zaprogramujemy je bezpłatnie przy ich wymianie.

 

CENNIK KOMPLETNYCH KÓŁ ZIMOWYCH OPEL AUTOŻOLIBORZ

 


 

 

Jeśli potrzebujesz samych opon zimowych - poniżej znajdziesz naszą propozycję na sezon 2018.

Oferujemy tylko sprawdzone modele opon zimowych, renomowanych producentów.

 

CENNIK OPON ZIMOWYCH OPEL AUTOŻOLIBORZ

 

 

O ceny opon w innych rozmiarach pasujących do pozostałych modeli Opel oraz Chevrolet prosimy pytać naszych Doradców Technicznych.

 

 Nasz serwis montuje i wyważa koła używając profesjonalnych maszyn. Posiadamy aż 5 stanowisk do przemontowania opon i wyważania kół (3 w serwisie Opel Auto Żoliborz, Rudnickiego 3 i po 1 w naszych serwisach Opel Auto Żoliborz oddział Ząbki oraz Opel Auto Żoliborz, oddział Piaseczno. Dzięki dużej ilości stanowisk czas oczekiwania na wymianę kół lub opon jest optymalnie krótki.

 

Zalecamy wcześniejsze umówienie się na serwis kół w naszym serwisie. Wcześniejsza rezerwacja terminu w serwisach Opel Auto Żoliborz gwarantuje, że Państwa koła lub opony przechowywane w naszym hotelu opon będą czekały na Państwa na naszych stanowiskach warsztatowych w dniu umówionej wizyty.

 

W czasie, gdy będziemy zajmować się Państwa samochodem zapraszamy do naszych salonów. Będziecie Państwo mogli zobaczyć najnowsze modele Opla oraz poznać ich zalety w czasie bezpłatnej jazdy próbnej.

 

Umów się już dziś i sprawdź ceny pozostałych usług Autoryzowanego Serwisu Opel AutoŻoliborz.

Skorzystaj z dogodnego dojazdu do jednego z trzech salonów Opel Auto Żoliborz:

OPEL WARSZAWA - Rudnickiego 3, Warszawa, tel. 22 336 10 90  ZOBACZ DOJAZD   UMÓW SIĘ
Bardzo dobry dojazd do Opla z dzielnic Bielany, Żoliborz, Wola, Białołęka

OPEL PRAGA - Radzymińska 334, Ząbki, tel. 22 355 20 20 ZOBACZ DOJAZD   UMÓW SIĘ
Bardzo dobry dojazd do Opla z dzielnic Praga, Targówek, Bródno, Grochów, Białołęka. Dodatkowo Ząbki, Wołomin, Wyszków - teraz trasą S8 naprawdę szybciej.

OPEL PIASECZNO - Okulickiego 6, Piaseczno, tel. 22 487 88 02 ZOBACZ DOJAZD   UMÓW SIĘ
Bardzo dobry dojazd do Opla z dzielnic Ursynów, Mokotów, Okęcie. A dodatkowo miejscowości takie jak Konstancin, Raszyn, Góra Kalwaria i Otwock - to najbliższy serwis dla Ciebie, jeśli mieszkasz właśnie tam.

    

 

 

 

O ceny opon w innych rozmiarach pasujących do pozostałych modeli Opel oraz Chevrolet prosimy pytać naszych Doradców Technicznych. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy możliwość zmiany ceny w zależności od sytuacji rynkowej.
Do góry