loading

Bezpłatna kontrola wiosenna po sezonie zimowym. Serwis Opel AutoŻoliborz.

Zaskocz wiosnę z serwisem Opel AutoŻoliborz. Skorzystaj z bezpłatnej kontroli wiosennej Twojego Opla w jednym z naszych trzech serwisów w Warszawie, Ząbkach lub Piasecznie.

W czasie kontroli sprawdzimy bezpłatnie aż 26 punktów istotnych dla bezproblemowej i bezpiecznej eksploatacji samochodu. Nasz technik po zakończeniu pracy wręczy Ci raport stanu Twojego Opla (dostępny również w formie elektronicznej dla użytkowników portalu myOpel), który zobrazuje stan twojego auta.

Serwis Opel AutoŻoliborz. Zapraszamy do naszych salonów w Warszawie, Ząbkach i Piasecznie.

 

Taka kontrola trwa około 30 minut, wykonujemy ją praktycznie od ręki, nie musicie się Państwo wcześniej umawiać.

Autoryzowany Serwis Opel Auto Żoliborz to najwyższa jakość usług w atrakcyjnych cenach. Twój Opel zasługuje na najlepsze! Sprawdź ile możesz zyskać korzystając z aktualnych promocji w serwisach Opel AutoŻoliborz.

Pamiętaj Opel Auto Żoliborz To aż trzy salony w Warszawie i okolicach.

Do nas zawsze jest blisko! A dzięki aż trzem salonom Opel Auto Żoliborz czas oczekiwania na przyjęcie do serwisu jest najkrótszy w Warszawie.

Zapraszamy.

 

Promocja "Zaskocz wiosnę z serwisem Opel AutoŻoliborz" obowiązuje w serwisach Opel AutoZoliborz Warszawa, Ząbki, Piaseczno do dnia 31 marca 2020. Kontrola nie zastępuje przeglądu okresowego, wymaganego planem obsługowym Państwa samochodu.

promo 
Do góry