loading

Naprawa powypadkowa. Autoryzowany serwis Blacharsko Lakierniczy Opel AutoŻoliborz. Warszawa, Rudnickiego 3.

Staramy się aby proces naprawy Państwa samochodu w naszym Autoryzowanym Serwisie Blacharsko - Lakierniczym był możliwie najkrótszy. pracuje nad tym zespół wykwalifikowanych specjalistów.

Zadzwoń do nas: +48 22 336 10 10 (poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00)

Dlaczego naprawa w naszym serwisie zajmuje mniej czasu niż w innych warsztatach?

 • Wszystkie formalności załatwiamy za Państwa. Skraca to czas obiegu dokumentów koniecznych do uzyskania wyceny i rozpoczęcia naprawy
 • Posiadamy największy magazyn oryginalnych części zamiennych Opel w Polsce. Naszą politykę magazynową prowadzimy bazując na naszym doświadczeniu przy naprawach tysięcy Opli. Wiemy, które części są najczęściej potrzebne. MAMY JE W NASZYM MAGAZYNIE. W przypadku niestandardowych części posiłkujemy się centralnym magazynem orginalnych części OPEL POLSKA. Czas dostawy takich części nie przekracza z reguły 48 godzin.
 • Posiadamy 14 stanowisk naprawczych - oznacza to że w tym samym czasie możemy naprawiać 14! samochodów. mimo, że recepcja serwisu blacharskiego działa w godzinach 8-16 to już sam warsztat działa w godzinach 6-22. ZAWSZE mamy dostępne moce przerobowe.
 • Posiadamy dwie kabiny lakiernicze. Oznacza to, że w tym samym czasie możemy lakierować dwa różne samochody.
 • Wszyscy pracownicy naszego Autoryzowanego Serwisu Blacharsko Lakierniczego to wysoce wykwalifikowani specjaliści,  używający do napraw oryginalnych części Opel. Dzięki temu masz pewność, że Twoje auto zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz będzie Ci służyło przez długi czas.


Autoryzowane Serwisy Opla świadczą swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości obejmujące cały proces naprawy: począwszy od wyposażenia warsztatu poprzez odpowiedni program szkoleń, wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie naszego personelu.  My dysponujemy sprzętem najwyższej jakości pozwalającym na kompleksową naprawę każdego samochodu według technologii producenta. Obce marki nie są nam nieznane - naprawiamy samochody wszystkich producentów obecnych na europejskim rynku.

Oczywiście Twój ubezpieczyciel nie musi rekomendować naszego Autoryzowanego Serwisu Opla jako miejsca naprawy Twojego samochody, jednak pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru. Upewnij się, że Twój ubezpieczyciel został poinformowany o wyborze naszego Autoryzowanego Serwisu Opla jako miejsca naprawy Twojego samochodu.

NASZA PRZEWAGA NAD NIEAUTORYZOWANYMI SERWISAMI JEST NIE DO PODWAŻENIA:

 • Od samego początku procesu naprawy Twój samochód trafia w ręce przeszkolonych techników Opla
 • Nasz Autoryzowany Serwis Opla używa specjalnego sprzętu i wystandaryzowanych sposobów napraw
 • Do napraw używane są oryginalne części Opel, na które udzielana jest 2-letnia gwarancja
 • Oferujemy wygodny i elastyczny sposób wyceny naprawy
 • Oferujemy zwrot posprzątanego oraz umytego samochodu po naprawie
 • Pomożemy w zorganizowaniu transportu z punktu serwisowego lub ZAPEWNIMY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY NA CZAS NAPRAWY W NASZYM SERWISIE
 • Będziesz stale informowany o postępach w naprawie Twojego samochodu
 • W ramach programu „Gwarancja Mobilności Opel” zapewniamy transport samochodu z miejsca wypadku do najbliższego Autoryzowanego Serwisu marki Opel.
Do góry