loading

Kolizja drogowa, postępowanie w wyniku zdarzenia. Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Opel AutoŻoliborz. Warszawa, Rudnickiego 3.

Co robić w przypadku kolizji drogowej? Jak się zachować, jak pomóc uczestnikom, jakie dokumenty zgromadzić? Jeżeli Twój samochód został uszkodzony w wyniku zdarzenia na drodze lub parkingu nie ma lepszego miejsca na jego naprawę, niż nasz Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Opel AutoŻoliborz.

Zadzwoń do nas: +48 22 336 10 10 (poniedziałek - piątek 7:00 - 17:00)

Zgłoszenie szkody komunikacyjnej wymaga Państwa obecności w naszym serwisie. Wszelkich informacji odnośnie procedury zgłoszenia szkód, niezbędnych dokumentów oraz procedur, udzielimy Państwu telefonicznie.

Zapraszamy do naszego Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych. W ramach zawartych porozumień z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi posiadamy uprawnienia do samodzielnego opisu i kosztorysowania napraw pojazdów, a co się z tym wiąże wszelkich formalności mogą Państwo dopełnić w naszych placówkach Dealerskich. Jest to nowa jakość na rynku napraw powypadkowych.

NIE MA JUŻ POTRZEBY ZGŁASZANIA SZKODY U UBEZPIECZYCIELA. WSZYSTKO ZAŁATWIAMY NA MIEJSCU.
Zapraszamy bezpośrednio do naszego Centrum Likwidacji Szkód. Z pomocą naszego personelu skontaktujecie się Państwo z ubezpieczycielem i wypełnicie wszystkie niezbędne dokumenty, my potwierdzimy druki upoważnień do wypłaty odszkodowania, dostarczymy je ubezpieczycielowi i naprawimy uszkodzony samochód.

REPREZENTUJEMY PAŃSTWA INTERESY W NASTĘPUJĄCYCH FIRMACH UBEZPIECZENIOWYCH:PZU

  • ALLIANZ
  • GENERALI
  • AVIVA
  • UNIQA
  • LINK4
  • HDI

Posiadając polisę u w/w ubezpieczyciela wszystkie formalności załatwiacie Państwo na miejscu w naszym serwisie.

OCZYWIŚCIE MOŻLIWA JEST TAKŻE LIKWIDACJA SZKÓD U WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH FIRM UBEZPIECZENIOWYCH DZIAŁAJĄCYCH W POLSCE.

NASZ AUTORYZOWANY SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY JEST DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8:00 - 17:00
 
Pamiętaj, aby w przypadku każdej kolizji lub wypadku wypałnić wraz z drugim kierowcą OŚWIADCZENIE SPRAWCY KOLIZJI DROGOWEJ.
W tym dokumencie możecie Państwo odnotować wszystkie niezbędne informacje pomocne w późniejszej likwidacji szkody. Ten dokument możecie pobrać z naszej strony (poniżej) lub dostać go bezpłatnie przy zawieraniu polisy ubezpieczeniowej w naszych salonach.

Do góry