loading

Autoryzowany Serwis Blacharsko - Lakierniczy Opel Auto Żoliborz.

01-858 Warszawa, ul. Rudnickiego 3. 

22 336 10 10 (8:00 - 17:00), e-mail: szkody@autozoliborz.pl

Stłuczki i wypadki się zdarzają. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę Twojego Opla niż nasz Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Opel AutoŻoliborz.


Zapraszamy do naszego Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych. W ramach zawartych porozumień z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi posiadamy uprawnienia do samodzielnego opisu i kosztorysowania napraw pojazdów, a co się z tym wiąże wszelkich formalności mogą Państwo dopełnić w naszych placówkach Dealerskich. Jest to nowa jakość na rynku napraw powypadkowych.


NIE MA JUŻ POTRZEBY ZGŁASZANIA SZKODY U UBEZPIECZYCIELA. WSZYSTKO ZAŁATWIAMY NA MIEJSCU.

Zapraszamy bezpośrednio do naszego Centrum Likwidacji Szkód. Z pomocą naszego personelu skontaktujecie się Państwo z ubezpieczycielem i wypełnicie wszystkie niezbędne dokumenty, my potwierdzimy druki upoważnień do wypłaty odszkodowania, dostarczymy je ubezpieczycielowi i naprawimy uszkodzony samochód.


REPREZENTUJEMY PAŃSTWA INTERESY W NASTĘPUJĄCYCH FIRMACH UBEZPIECZENIOWYCH:

  • PZU
  • ALLIANZ
  • ERGO HESTIA
  • WARTA
  • AVIVA
  • UNIQA
  • LINK4
  • HDI
  • MTU

Posiadając polisę u w/w ubezpieczyciela wszystkie formalności załatwiacie Państwo na miejscu w naszym serwisie.

OCZYWIŚCIE MOŻLIWA JEST TAKŻE LIKWIDACJA SZKÓD U WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH FIRM UBEZPIECZENIOWYCH DZIAŁAJĄCYCH W POLSCE.


NASZ AUTORYZOWANY SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY JEST DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8:00 - 17:00

 
Pamiętaj, aby w przypadku każdej kolizji lub wypadku wypałnić wraz z drugim kierowcą OŚWIADCZENIE SPRAWCY KOLIZJI DROGOWEJ.
W tym dokumencie możecie Państwo odnotować wszystkie niezbędne informacje pomocne w późniejszej likwidacji szkody. Ten dokument możecie pobrać z naszej strony (poniżej) lub dostać go bezpłatnie przy zawieraniu polisy ubezpieczeniowej w naszych salonach.Zgłoszenie szkody wymaga Państwa obecności w naszym serwisie. Wszelkich informacji odnośnie procedury zgłoszenia szkody, niezbędnych dokumentów oraz procedur, udzielimy Państwu pod numerem telefonu:


TELEFON: 22 336 10 10


Można też skontaktować się z nami drogą mailową.

E-MAIL: szkody@autozoliborz.pl

Do góry