loading

MOBILNOŚĆ BEZ BARIER. Opel dla osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie zakupu samochodu dla osób niepełnosprawnych do kwoty 6000 zł* w Opel AutoŻoliborz.

Opel Vivaro, Movano lub Combo. Transport osób niepełnosprawnych z dofinansowaniem zakupu. Również dla programu MTON (Miejski Transport Osób Niepełnosprawnych)

W Opel Auto Żoliborz możesz kupić samochód przeznaczony do transportu osób niepełnosprawnych z dofinansowaniem do kwoty 6000 zł*.

Dzięki naszej współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom – SPiNKa wiele modeli Opla dostępnych w salonach Auto Żoliborz można nabyć korzystając z preferencyjnych dopłat.

Dopłaty są możliwe zarówno do zakupu samochodu na użytek własny (osoby fizyczne) jak i w celu adaptacji i przystosowania samochodu do transportu osób niepełnosprawnych przez firmy prowadzące taką działalność (dla firm)  Grzegorz Capik

  Specjalista ds. sprzedaży samochodów,

  tel. +48 668 260 117, grzegorz.capik(at)autozoliborz.plW gamie modeli z dofinansowaniem dla osób niepełnosprawnych dostępnych w salonach Opel Auto Żoliborz znajdują się wszystkie samochody osobowe Opel, które mogą być wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, a wartość ich wartość nie przelracza 60 000 zł.

Samochody dostawcze (Opel Vivaro Kombi oraz Opel Movano Kombi i Bus 9-cio osobowy) z homologacją osobową M1 otrzymują dofinansowanie dotyczące kosztów adaptacji (montaż najazdów, wind, itp.) w celu przystosowania ich do transportu osób niepełnosprawnych.

* maksymalna kwota dofinansowania zakupu lub adaptacji samochodu przeznaczonego do transportu osób niepełnosprawnych. O przyznaniu dofinansowania oraz jego wysokości decyduje Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom – SPiNKa na podstawie przesłanych dokumentów i wniosków. Samochody widoczne na zdjęciach mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowo płatnego.
Do góry