loading

Samochody Dostawcze w Opel AutoŻoliborz.

W swoim portfolio mamy wielu zadowolonych klientów, którzy zamówili ciekawe przebudowy swoich dostawczych Opli.

Zabudowy samochodów produkujemy we współpracy z firmą Carpol. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz indywidualnej zabudowy samochodów dostawczych.

Procedura jest bardzo prosta. Po konsultacjach z pracownikiem naszego CENTRUM SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH OPEL AUTO ŻOLIBORZ wybieramy dla Państwa samochód, który będzie najlepszą bazą do dalszej przebudowy.  Po wybraniu i zaakceptowaniu wariantu przebudowy samochód trafia do specjalistycznego zakładu.

Na wszystkie wyknane prace udzielana jest dwuletnia gwarancja.

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych realizacji.

  
  
 Wersja L3H2 to mistrz pojemności. Tylna kanapa to aż cztery wygodne fotele przeznaczone dla pracowników Twojej firmy.
   
 

Samochód wyposażono komfortowy pojedynczy fotel pasażera z przodu i pakiet klimatyzacji plus (radio, klimatyzacja, pilot parkowania).


 
 
Zabudowa przestrzeni ładunkowej została wykonana przez firmę CARPOL. Podłoga przestrzeni ładunkowej jest wykonana z wodoodpornej i antypoślizgowej sklejki o grubości 10 mm. Wykonane dodatkowo zabezpieczenie ścian bocznych i drzwi tylnych na pełnej wysokości. Zamontowano też prowadnice do mocowania pasów ładunkowych.  
  
   
Zabudowa obejmuje montaż skrzyni ładunkowej z plandeką oraz owiewki dacjowej. Skrzynia ładunkowa posiada plandekę z regulacją wysokości, otwierane, aluminiowe burty. Podłoga szkrzyni wykończona jest antypoślizgową, wytrzymałą sklejką  
  
   
Zabudowa obejmuje montaż najazdów oraz odpowiednie wyposażenie przedziału pasażerskiego w szyny cargo i zaczepy do mocowania wózków Widoczne na zdjęciu dodatkowe kierunkowskazy oraz wymagane prawem oznakowanie samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych.

  
  
   
Zabudowa obejmuje montaż skrzyni ładunkowej z aluminiowymi, otwieranymi burtami. Podwozie samochodu wyposażono w tylną oś z kołami typu bliżniak. Jest to wersja o większe nośności.

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry