loading

Kontrola oświetlenia zewnętrznego to istotny element bezpieczeństwa jazdy.


Nie tylko Państwo są lepiej widoczni na drodze ale i droga jest lepiej dla Państwa widoczna dzięki prawidłowej regulacji świateł mijania. Mając prawidłowo wyregulowane światła mijania widzicie Państwo więcej na drodze, nie oślepiacie siebie nocą w czasie opadów deszczu i co najważniejsze nie
oślepiacie Państwo pozostałych kierowców jadących przed Wami.

Teraz wszystkie żarówki kupicie Państwo w naszych serwisach 25% taniej.
Dodatkowo, sprawdzimy i wyregulujemy światła mijania w Państwa Oplu BEZPŁATNIE.Umów się już dziś i sprawdź ceny pozostałych usług Autoryzowanego Serwisu Opel AutoŻoliborz.

Skorzystaj z dogodnego dojazdu do jednego z trzech salonów Opel Auto Żoliborz:

OPEL WARSZAWA - Rudnickiego 3, Warszawa, tel. 22 336 10 90  ZOBACZ DOJAZD   UMÓW SIĘ
Bardzo dobry dojazd do Opla z dzielnic Bielany, Żoliborz, Wola, Białołęka

OPEL PRAGA - Radzymińska 334, Ząbki, tel. 22 355 20 20 ZOBACZ DOJAZD   UMÓW SIĘ
Bardzo dobry dojazd do Opla z dzielnic Praga, Targówek, Bródno, Grochów, Białołęka. Dodatkowo Ząbki, Wołomin, Wyszków - teraz trasą S8 naprawdę szybciej.

OPEL PIASECZNO - Okulickiego 6, Piaseczno, tel. 22 487 88 02 ZOBACZ DOJAZD   UMÓW SIĘ
Bardzo dobry dojazd do Opla z dzielnic Ursynów, Mokotów, Okęcie. A dodatkowo miejscowości takie jak Konstancin, Raszyn, Góra Kalwaria i Otwock - to najbliższy serwis dla Ciebie, jeśli mieszkasz właśnie tam.

   


Promocja dotyczy wszystkich modeli Opel i obowiązuje do 31.03.2018 lub do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy możliwość przedłużenia promocji. Rabat nie dotyczy usługi wymiany żarówki, w samochodach, w których technologia przewiduje demontaż określonych elementów nadwozia w celu wymiany żarówek.
Do góry