loading

Ozonowanie i serwis klimatyzacji w Opel AutoŻoliborz.

Ozonowanie jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych posiadającym unikalne właściwości aseptyczne – bakteriobójcze, grzybobójcze, silnie utleniające. Trójatomowy Tlen jest silnym utleniaczem.

Ozonowanie to obecnie jedna z najskuteczniejszych, najprostszych i najszybszych metod na oczyszczenie wnętrza Twojego pojazdu. Dzięki ozonowaniu pozbywasz się nie tylko przykrych zapachów, ale również pleśni, alergenów, pyłów, które skrywają się w każdym, nawet najmniejszym zakamarku Twojego auta.

Ozon to gaz, który składa się z trzech atomów tlenu. Powstaje naturalnie np. w trakcie wyładowań atmosferycznych. W serwisach Opel AutoŻoliborz, do jego wytwarzania stosujemy specjalne generatory ozonu. Ozon, ulegając rozpadowi, wytrąca obojętną cząsteczkę tlenu O2 oraz aktywny, wolny atom tlenu.

Podczas procesu ozonowania samochód jest dezynfekowany, a wszelkie bakterie, grzyby i wirusy zostają zniszczone. Co więcej, wnętrze jest odkażone, dzięki czemu znika problem nieprzyjemnego zapachu, np. po dymie papierosowym.

Ozonowanie wnętrza pojazdów jest szczególnie polecane jest w przypadku alergików. Ozonowanie jest w stanie usunąć wszelkie pyłki, roztocza i drobnoustroje, które mogą powodować reakcję alergiczną czy atak astmy.


Co więcej, ozonowanie pozwala usunąć wszelkie toksyczne substancje, które mogą znajdować się w tapicerce pojazdu. Zaliczamy do nich przede wszystkim pozostałości po środkach czyszczących.

Ozon to również skuteczny środek dezynfekujący, który jednocześnie nie działa szkodliwie na ludzki organizm. Dzięki ozonowaniu możemy pozbyć się wszelkich zapachów pochodzenia organicznego i nieorganicznego.

Zadbaj o układ klimatyzacji Twojego auta w naszym autoryzowanym serwisie Opel Auto Żoliborz.

Dezynfekcja ozonem układu klimatyzacji i wnętrza pojazdu - tylko 99 zł brutto

Serwis czynnika roboczego* z odwodnieniem układu wraz z kontrolą działania układu klimatyzacji za jedyne 199 zł
*Cena nie obejmuje kosztu czynnika roboczego układu klimatyzacji.
Umów się już dziś i sprawdź ceny pozostałych usług Autoryzowanego Serwisu Opel AutoŻoliborz.

Dojazd do naszych serwisów jest bardzo szybki i wygodny:

OPEL WARSZAWA - Rudnickiego 3, Warszawa, telefon 22 336 10 90  SPRAWDŹ DOJAZD   UMÓW SIĘ
Bardzo dobry dojazd do Opla z dzielnic Bielany, Żoliborz, Wola, Białołęka

OPEL PIASECZNO - Okulickiego 6, Piaseczno, telefon 22 487 88 02   SPRAWDŹ DOJAZD   UMÓW SIĘ
Bardzo dobry dojazd do Opla z dzielnic Ursynów, Mokotów, Okęcie. A dodatkowo miejscowości takie jak Konstancin, Raszyn, Góra Kalwaria i Otwock - to najbliższy serwis dla Ciebie, jeśli mieszkasz właśnie tam.

   

Promocja dotyczy samochodów osobowych wszystkich marek. Promocja obowiązuje do 30.06.2020 *Cena nie obejmuje kosztu czynnika roboczego układu klimatyzacji.
Do góry