loading

AZOT W KOŁACH. Dowiedz się o zaletach pompowania kół Twojego Opla azotem.

Wszyscy kierujący swoimi pojazdami wymieniają pióra wycieraczek dla zachowania dobrej widoczności na drodze, dezynfekują klimatyzację dla ochrony zdrowia własnego oraz pasażerów.

Teraz przyszedł czas na wprowadzenie nowej jakości w konserwacji kół użytkowanego pojazdu. Nareszcie technologia stosowana w wyścigach FORMUŁY 1 jest dostępna w Autoryzowanym Serwisie OPEL Auto Żoliborz.

Proponujemy wyeliminowanie TLENU z mieszaniny gazów potocznie nazwanego powietrzem do pompowania kół i zastosowanie gazu obojętnego, jakim jest AZOT.

Tlen znajdujący się w powietrzu jest znanym w przyrodzie utleniaczem, który łatwo wchodzi w reakcję z gumą i przyspiesza proces jej starzenia.  Wchodzi też w reakcję z metalami uczestnicząc w procesie ich korozji. Wymienione zjawiska w połączeniu z wysoką temperaturą powodują przyspieszoną degradację opon i felg oraz ich zużycie, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo i ekonomię jazdy.

 

 

Wymienionych wyżej wad nie posiada AZOT, który będąc gazem obojętnym, zapewnia lepszą stabilność ciśnienia w kole, również po nagrzaniu się opony. Zmniejsza się ryzyko wystrzału opony w trakcie jazdy po autostradzie z wysokimi prędkościami.

Koło napompowane AZOTEM traci też wolniej ciśnienie, niż to, napompowane zwykłym powietrzem. Dbajmy o lepszą przyczepność użytkowanego pojazdu do drogi, chrońmy siebie oraz swoich bliskich. Nie zapominajmy również o znajdujących w kołach czujnikach ciśnienia systemu TPMS oraz skutkach negatywnego oddziaływania tlenu na ich trwałość.
Nasi klienci nie muszą się już trudzić okresową koniecznością uzupełnienia ciśnienia w kołach.

Przy zakupie w naszym serwisie usługi pompowania kół AZOTEM uzupełnimy Państwu bezpłatnie ewentualne spadki ciśnienia w kołach przez okres sześciu miejscy od daty jej zakupu. Przed napełnieniem AZOTEM odpompowujemy powietrze z kół Państwa samochodu. Stosowana przez nas technologia gwarantuje bardzo wysokie stężenie czystego AZOTU w kołach.
USŁUGA POMPOWANIA KÓŁ AZOTEM JEST OBECNIE DOSTĘPNA W NASZYM SERWISIE PRZY UL. RUDNICKIEGO 3

Ile to kosztuje? Naprawdę niewiele.
Koszt napompowania azotem 4 kół to tylko 36,90zł.

Do góry