loading

W nowym programie Opel Drive Plan za niewielką opłatą wstępną możesz zmieniać Ople na nowe nawet co 2 lata.

Skorzystaj z atrakcyjnego finasowania zakupu samochodu osobowego lub dostawczego w salonach Opel AutoŻoliborz w Warszawie, Ząbkach i Piasecznie. Niskie raty i opłaty początkowe to tylko kilka, z wielu zalet programu finansowana Opel Drive Plan, skierowanego do przedsiębiorców.

Opel AutoŻoliborz przykładowe ceny samochodów w programie Opel Drive Plan.

  • Niska rata i opłata wstępna

Płacisz mniej, bo tylko za rzeczywiste użytkowanie i serwisowanie pojazdu. Wysoka wartość odkupu gwarantuje niskie raty miesięczne w trakcie umowy. Niezawodny Opel wyróżnia się niską rynkową utratą wartości i wysokiej jakości obsługą serwisową. Dodatkowo, Opel Drive Plan to promocyjne oprocentowanie leasingu i niski wymagany wkład własny.

  • Pakiet serwisowy w cenie

W jednej, stabilnej racie, poza finansowaniem, możesz mieć wliczoną pełną, zryczałtowaną obsługę serwisową, czyli przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz eksploatacyjne. Serwis realizowany jest w Autoryzowanych Stacjach marki Opel z wykorzystaniem oryginalnych części. Koszty eksploatacji nie wzrosną z powodu nieprzewidzianych zdarzeń, awarii czy wypadku!

  • Opłata początkowa, okres i limit przebiegu

Opel Drive Plan jest elastyczny. Wybierz najdogodniejszą dla siebie opłatę wstępną od 10 do 40% ceny cennikowej samochodu, okres umowy 24, 36 lub nawet 48 miesięcy, limit przebiegu w okresie umowy od 40 000 do aż 200 000 km. Te parametry pomogą Ci dostosować wysokość raty do Twojego budżetu i dokładnie zaplanować wydatki. Jeśli jesteś w trakcie innej inwestycji wymagającej gotówki, zapytaj Dealera o opcję 0% opłaty wstępnej.

  • Rozszerzony Pakiet Drive Plan

Zanim wybierzesz polisę roczną, rozważ pakietowe ubezpieczenie wieloletnie zawarte w racie leasingowej. Zakres odpowiedzialności jest taki sam, a zyskujesz gwarancję stałej stawki w całym okresie umowy – brak ryzyka podwyżek związanych np. z sytuacją rynkową czy zaistniałymi szkodami. Do raty możesz też doliczyć opony zimowe z wymianą i składowaniem. Raty leasingowe mogą stanowić podstawę odliczeń podatkowych.

  • Korzyści podatkowe i finansowe

Leasing operacyjny daje możliwość odliczenia podatku VAT w wysokości zależnej od sposobu użytkowania i przeznaczenia pojazdu w Twojej firmie. To również możliwość zaliczenia rat miesięcznych w koszty uzyskania przychodu i dużo mniej faktur do rozliczenia. Na koniec, możesz wykupić samochód po cenie zawartej w umowie lub zwrócić go Dealerowi i odebrać kolejnego, nowego Opla w programie Drive Plan.

  • Dostępność droższych modeli wyższej klasy

Uproszczone formalności i szybka procedura decyzji leasingowej, niska opłata wstępna i rata miesięczna oznaczają możliwość wyboru droższego modelu lub znacznie bogatszej wersji wyposażenia Twojego nowego Opla. Zależy nam by auto zapewniało Ci jak najwięcej komfortu i przyjemności z jazdy.

  • Wymana samochodu na nowy nawet co dwa lata

Po zakończeniu umowy nie musisz martwić się wykupem oraz dalszą obsługą czy późniejszą odsprzedażą samochodu. Zwracasz go Dealerowi i odbierasz kolejnego, nowego Opla w programie Drive Plan. To dużo łatwiejsze i korzystniejsze zakończenie umowy.

  • Mobilność i bezpieczeństwo - samochód zastępczy

Przez 24 godziny na dobę jesteśmy dostępni dla Ciebie. W razie potrzeby, zapewnimy Ci samochód zastępczy, zarówno podczas napraw blacharskich, jak i mechanicznych. Masz pewność, że otrzymasz wsparcie w likwidacji szkód i uzyskasz pomoc techniczną pod jednym numerem telefonu.

 


Masz pytania dotyczące programu Opel Drive Plan? Zadzwoń do naszych ekspertów:

Opel AutoŻoliborz, Warszawa Opel AutoŻoliborz, Ząbki Opel AutoŻoliborz, Piaseczno
     
Hubert Stawicki
Specjalista ds. Sprzedaży
 Ewelina Staśkiewicz
Team Leader Działu Sprzedaży
 Mariusz Dobrowolski
Manager Sprzedaży Samochodów
 tel. 692 479 878  tel. 602 239 244  tel. 696 044 6608


Grafika przedstawiająca samochód ma charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą. Miesięczna rata najmu netto z opłatą wstępną 10%, dla przykładowego modelu w specyfikacji określonej wg następujących parametrów: Opel Grandland X Enjoy 1.2 Turbo 130KM MT6 w cenie katalogowej 103 400 zł, Opel Mokka X Enjoy 1.4 Turbo 140KM MT6 w cenie katalogowej 84 400 zł, Opel Astra Hatchback Enjoy+ 1.4 Turbo 125KM MT6 w cenie katalogowej 76 800 zł, Opel Insignia Grand Sport Enjoy 1.5 Turbo 165KM MT6 S&S w cenie katalogowej 106 400 zł,. Opłata wstępna 10% wartości pojazdu. Czas trwania umowy Grandland X, Mokka X, Astra Hatchback: 36 miesięcy, Insignia Grand Sport: 24 miesiące. Łączny limit przebiegu podczas umowy: Grandland X, Mokka X, Astra Hatchback: 60 000km, Insignia Grand Sport: 40 000km . W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych i ubezpieczenia pojazdu. Kalkulacja raty jest przygotowana w oparciu o stawkę WIBOR 3M, której zmiany wpływają na wysokość miesięcznej raty netto. Powyższa informacja ma charakter przykładowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Zawarcie umowy leasingu i jej warunki każdorazowo uzależnione są od wyniku badania zdolności leasingowej Klienta i ostatecznych warunków umowy dotyczących w szczególności długości okresu jej trwania i wysokości opłaty wstępnej. Oferta dotyczy wyłącznie przedsiębiorców. Szczegóły programu Opel Drive Plan oraz ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dealerów marki Opel.
Do góry