loading

AutoŻoliborz to największy Dealer samochodów Opel w Warszawie, pozostający od wielu lat liderem sprzedaży samochodów wśród całej sieci Dealerskiej Opel w Polsce. Jesteśmy częścią wiodącej Niemieckiej Grupy Dealerskiej AVAG Holding SE.

Nasze oferty pracy:

Doradca Techniczny w Autoryzowanym Serwisie Mechanicznym Opel Chevrolet Cadillac Corvette

OPIS STANOWISKA
•    Bezpośrednia obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi standardami,
•    Optymalne wykorzystanie możliwości technicznych i przerobowych działu serwisu,
•    Sporządzanie dokumentów zleceń naprawy oraz sprzedaży zgodnie z wymogami,
•    Wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
•    Optymalizacja sprzedaży usług i część zamiennych.

WYMAGANIA
•    Doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy Serwisowego w ASO,
•    Wiedza dotycząca budowy pojazdów oraz technologii napraw,
•    Wiedza dotycząca doboru części zamiennych oraz kosztorysowania napraw,
•    Znajomość programów Service Box, TIS, ESA oraz EPC mile widziana,
•    Umiejętność pracy z systemami DMS,
•    Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
•    Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta,
•    Gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy,
•    Dyspozycyjność,
•    Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY
•    Atrakcyjny system wynagrodzeń,
•    Umowę o pracę,
•    Pracę w doświadczonym zespole,
•    Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
•    Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja(a)autozoliborz.pl

Do góry