loading

NOWE VIVARO

Przedstawiamy Nowego Opla Vivaro. Oto van zaprojektowany, by wspierać rozwój Twojego biznesu. Zależy Ci na niemieckiej inżynierii zapewniającej wydajność, niezawodność, wszechstronność i bezpieczeństwo? Możesz już zakończyć poszukiwania.

Bogato wyposażony i nowocześnie zaprojektowany Nowy Opel Vivaro zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny. Bez względu na cel podróży, zawsze zabierasz biuro ze sobą.

Nowe Vivaro

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSCA.

Elastyczne wnętrze Vivaro dopasowuje się do Twoich aktualnych potrzeb dzięki takim rozwiązaniom jak otwór FlexCargo umożliwiający transport długich przedmiotów czy drzwi przesuwane sterowane elektrycznie. Przestrzeń ładunkowa o długości do 4 m1 i ładowność do 1 400 kg2 otwierają wiele możliwości.

Kiedy masz zajęte ręce, bezkluczykowy system odblokowywania zamków drzwi i sterowania zapłonem ułatwi Ci dostęp do obszernej przestrzeni ładunkowej o pojemności do 6,6 m3(1). Vivaro ma wiele rozwiąząń ułatwiających codzienną pracę.


MOBILNE BIURO.

TWOJE BIURO NA KOŁACH.

W drodze też możesz pracować w biurze. Vivaro udostępnia składany stolik, nawigację z 7-calowym ekranem dotykowym, ergonomiczne podgrzewane fotele i świetnie wyciszone wnętrze.

Opel Connect, nowa usługa łączności i wsparcia kierowcy w bezpiecznej jeździe, dostępna będzie w Vivaro od maja 2019 roku.

Do góry