loading

Samochody elektryczne Opel w programie Mój elektryk. Dopłaty do pojazdów zeroemisyjnych w Opel AutoŻoliborz.

Użytkowanie samochodu elektrycznego ma wiele zalet. Bezpłatne parkowanie w większości gmin. Możliwość jazdy po bus pasie. Zerowa emisja spalin podczas jazdy. To tylko kilka, spośród wielu benefitów jazdy samochodem elektrycznym.

Opel AutoŻoliborz Mój elektryk. Program dopłat do zakupu samochodów elektrycznych. Warszawa, Rudnickiego 3, tel. 22 336 10 55

Długo oczekiwany program dopłat do zakupu samochodów elektrycznych stał się faktem. Teraz mogą Państwo kupić nowy model samochodu elektrycznego Opla w salonie AutoŻoliborz i otrzymać dopłatę, która pozwoli korzystać z zalet e-mobilności dużo większej grupie naszych Klientów.  Wyższe dofinansowanie dla uprawnionych posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz wsparcie dla firm i organizacji, dopłaty do leasingu pojazdu, a także rozszerzenie katalogu pojazdów, na które można otrzymać wsparcie – oto cechy nowej odsłony programu dopłat do pojazdów zeroemisyjnych, w tym elektrycznych oraz wodorowych. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zapowiada start programu „Mój elektryk”.

Na dopłaty do zakupu samochodów elektrycznych w programie Mój elektryk fundusz przeznaczył aż 500 mln zł.

„Mój elektryk” to nowa odsłona programu dopłat do zakupu lub leasingu samochodów elektrycznych, również marki Opel. Bazując na dotychczasowych doświadczeniach i reagując na rozwój w sektorze elektromobilności, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wprowadził szereg korzystnych rozwiązań w zasadach ubiegania się o dofinansowanie oraz korzystania z elektryków.

Dofinansowanie dla osób fizycznych samochodów zeroemisyjnych kupionych w salonie Opel AutoŻoliborz, Warszawa, Rudnickiego 3 w ramach programu dopłat Mój elektryk
Program jest skierowany do wszystkich kategorii odbiorców. Od 12 lipca wnioski o dotacje na zakup pojazdów mogą składać osoby fizyczne, a następnie – w ciągu kilku tygodni – taką możliwość otrzymają przedsiębiorcy, samorządy i inne instytucje. Równolegle, będą uruchamiane dotacje do leasingu.

Wysokość dofinansowania zakupu samochodu w Opel AutoŻoliborz w programie Mój elektryk.

Dofinansowaniem z programu „Mój elektryk” będzie objęty zakup lub leasing – to jedno z najważniejszych udogodnień  nowego programu. Dzięki temu elektryczny Opel jest dużo bardziej dostępny dla Klientów odwiedzających salon AutoŻoliborz.

Program Mój elektryk. Dofinansowanie zakupu elektrycznego Opla dla osób fizycznych.

Dofinansowanie dla osób fizycznych samochodów zeroemisyjnych kupionych w salonie Opel AutoŻoliborz, Warszawa, Rudnickiego 3 w ramach programu dopłat Mój elektryk

W przypadku osób fizycznych odwiedzających salon Opel AutoŻoliborz, dofinansowanie wyniesie 18 750 zł, a dla tych z Kartą Dużej Rodziny 27 000 zł. Z takiego dofinansowania można skorzystać kupując modele:

Program Mój elektryk. Dofinansowanie zakupu elektrycznego Opla dla przedsiębiorców, samorządów i innych podmiotów instytucjonalnych, korzystających z usług salonu Opel AutoŻoliborz.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców, samorządów i innych podmiotów instytucjonalnych do samochodów zeroemisyjnych kupionych w salonie Opel AutoŻoliborz, Warszawa, Rudnickiego 3 w ramach programu dopłat Mój elektryk

Wnioskodawcy nie będący osobami fizycznymi na pojazdy kategorii M1 (osobowe) będą mogli uzyskać dofinansowanie nawet do 27 000 w przypadku deklarowanego średniorocznego przebiegu min. 15 000 km, na pojazdy kategorii L będą mogli uzyskać 4000 zł wsparcia.

Dofinansowanie zakupu pojazdów kategorii N1 (dostawcze) wyniesie nawet 70 000 zł. Warunkiem będzie zadeklarowanie średniorocznego przebiegu powyżej 20 000 km. Dofinansowania będą obejmowały zarówno zakup, jak i leasing pojazdów.

Z takiego dofinansowania można skorzystać kupując modele:

Szczegółowe informacje dotyczące dofinansowania przy zakupie samochodów zeroemisyjnych w salonie Opel AutoŻoliborz, Warszawa, Rudnickiego 3, uzyskają Państwo u naszych konsultantów sprzedaży oraz na stronie internetowej www.gov.pl/elektromobilnosc

Poznaj wszystkie zalety jazdy samochodem elektrycznym

 

Samochody elektryczne Opel dostępne w salonie AutoŻoliborz, z dopłatami, w ramach programu zakupu samochodów zeroemisyjnych Mój elektryk:

Corsa-e

Corsa-e

 

MOKKA-E

Mokka-e

 

Combo-E Life

Combo-e Life

 

ZAFIRA-E LIFE

Zafira-e Life

 

VIVARO-E FURGON

Vivaro-e Furgon

Cena przed dopłatą (wersja Edition)

 

Cena przed dopłatą (wersja Edition)

 

 Cena przed dopłatą (wersja Standard)

 

 Cena przed dopłatą (wersja Business Compact 50kWh)

 

Cena przed dopłatą (wersja Enjoy Compact 50kWh)

już od 132 490 zł

 

już od 139 900 zł 

 

 już od 159 150 zł  

 

 już od 214 250 zł 

 

już od 174 107 zł 

Cena z dopłatą już od Cena z dopłatą już od  Cena z dopłatą już od Cena z dopłatą już od  Cena z dopłatą już od
105 490 zł 112 900 zł 132 150 zł 150 875 zł 121 875 zł
Cena z dopłatą uwzględnia dopłatę w programie Mój elektryk dla osób fizycznych z Kartą Dużej Rodziny w wysokości 27 000 zł Cena z dopłatą uwzględnia dopłatę w programie Mój elektryk dla osób fizycznych z Kartą Dużej Rodziny w wysokości 27 000 zł Cena z dopłatą uwzględnia dopłatę w programie Mój elektryk dla osób fizycznych z Kartą Dużej Rodziny w wysokości 27 000 zł Cena z dopłatą uwzględnia dopłatę w programie Mój elektryk dla przedsiębiorców w wysokości 63 375 zł (30% kosztów kwalifikowanych) Cena z dopłatą uwzględnia dopłatę w programie Mój elektryk dla przedsiębiorców w wysokości 52 232 zł (30% kosztów kwalifikowanych)

Prezentowane zdjęcia samochodów pokazują przykładowe modele i mogą zawierać elementy wyposażenia płatne dodatkowo. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. W sprawie uzyskania oferty handlowej Prosimy o kontakt bezpośrenio z naszymi konsultantami sprzedaży.

Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem. Informacje dotyczące dopłat w programie Mój elektryk dostępne są w salonie Opel AutoŻoliborz, Warszawa, Rudnickiego 3, tel. +48 22 336 10 55. Auto-Żoliborz Sp. z o. o. nie jest stroną decydującą oraz nie gwarantuje otrzymania dopłaty do zakupu pojazdu w ramach programu Mój elektryk.
Patryk Wojtczak
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
Ewelina Staśkiewicz
Team Leader Działu Sprzedaży
Do góry