loading

Wszechstronny środek transportu.

Aż trzy długości podwozia, dwie wysokości, od 6 do nawet 16 miejsc dla pasażerów i duży potencjał funkcjonalnej konfiguracji. Opel Movano Kombi i Autobus wyróżniają się nie tylko nowoczesnym stylem.

Wydajnie i z klasą.

Każda wersja Movano wygląda dobrze, a duże przyciemniane szyby wersji Kombi i Autobus dodają tym modelom jeszcze więcej stylu. Postawna sylwetka, osadzona na wyraźnie nakreślonych nadkolach czyni z Opla Movano elegancką wizytówkę Twojej firmy.

Szerokie drzwi boczne zapraszają do wnętrza, które możesz zaaranżować według swoich potrzeb, tak luksusowo lub tak praktycznie jak zechcesz. Opel Movano z klasą dostosuje się do Twoich pasażerów, niezależnie od tego, czy przewozisz gości hotelowych, pracowników czy drużyną sportową.

Opel Movano - Kombi

Kombi

Czasami Twoim priorytetem jest przewóz pasażerów, a innym razem potrzebujesz jak największej przestrzeni bagażowej. Jednak zwykle musisz znaleźć jakiś kompromis. Opel Movano Kombi z elastyczną przestrzenią pasażersko-bagażową jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dostępny w wersji 6- lub 9-miejscowej, w dwóch długościach i 2 wysokościach nadwozia zapewnia bardzo komfortowe warunki przewozu pasażerów oraz wszystkich rzeczy, które chcą zabrać ze sobą.

Opel Movano - Autobus

Autobus

Opel Movano Autobus zapewnia przestrzeń i komfort dla kierowcy i 16 pasażerów. Dla wygody i optymalnego dostępu, fotele ergonomicznie rozmieszczono w dwóch rzędach po bokach pojazdu, w układzie 2 plus 1. Wnętrze jest w pełni wykończone tapicerką i wyposażone w wysoko umieszczone uchwyty na bagaż oraz praktyczne oświetlenie. Może być wyposażone w regulowane nawiewy powietrza, dzięki którym nawet najdłuższa podróż będzie przyjemna. Szeroko otwierane drzwi boczne, które dodatkowo mogą być sterowane automatycznie mają elektrycznie wysuwany stopnień.

Opel Poland Sp. z o.o. podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel.

 

Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.