loading

TANI SERWIS OPEL.

Program premiuje lojalność, którą klienci obdarzają Autoryzowane Serwisy Opel. Doceniamy przywiązanie do Opla i w dowód naszego uznania przygotowaliśmy program dedykowany dla samochodów z roku modelowego 2012 i starszych.
 
Z czasem pewne elementy ulegają naturalnemu zużyciu, a my wiemy jak sobie z tym poradzić. Warto na bieżąco kontrolować stan techniczny Twojego Opla, aby służył Ci jak najdłużej. Im więcej lat ma Twoje auto, na tym lepsze ceny możesz liczyć. Szczegóły programu są dostępne w Autoryzowanych Serwisach Opel.

Promocyjne ceny wybranych usług serwisowych:

Usługa serwisowa
Modele
Cena brutto
Akumulator 50 Ah + wymiana
wybrane objęte programem
349 zł
Olej półsyntetyczny 10W40 + filtr + wymiana
wybrane objęte programem
129 zł
Klocki hamulcowe przednie + wymiana
Astra G*
199 zł
Klocki hamulcowe przednie + wymiana
Astra H*
279 zł
Klocki hamulcowe przednie + wymiana
Corsa D*, Astra J*, Mokka*, Zafira C*
299 zł
Klocki hamulcowe przednie + wymiana
Insignia*
349 zł
Rozrząd w silnikach benzynowych 1.4, 1.6, 1.8 + wymiana
Astra G, Vectra C
599 zł
Przegląd okresowy + olej syntetyczny dexos2 + filtr + wymiana
wszystkie objęte programem
489 zł
*Wymiana przednich klocków hamulcowych w Corsie D, Astrze G, Astrze H, Astrze J, Mokce, Zafirze C i Insignii dotyczy klocków posprzedażnych. Szczegółowe informacje o programie i dostępności promocji w Autoryzowanych Serwisach Opel. Podane w promocji ceny są cenami rekomendowanymi imaksymalnymi zawierającymi podatek VAT. Promocja dotyczy samochodów osobowych marki Opel objętych programem Tani Serwis Opel, z roku modelowego 2012 i starszych. Promocja obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach Opel do 31.12.2017 lub do wyczerpania danego produktu. Cena wymiany rozrządu nie zawiera wymiany pompy wody.