loading

Firma Auto Żoliborz pojawiła się na rynku w 1994 roku dzięki współpracy polskiej spółki Warsus i  niemieckiego AVAG – Holding, który jest jednym z największych  konsorcjów dealerów samochodowych w Europie, działającym na rynku niemieckim, austriackim, chorwackim, węgierskim i polskim. Łączenie naszych innowacyjnych pomysłów z doświadczeniem naszych europejskich partnerów zaowocowało statusem największego przedstawiciela koncernu Opel w Polsce, z którym jesteśmy związani od samego początku działalności. Od ponad dekady systematycznie zwiększamy swój udział w rynku, a od kilku lat poziom naszej sprzedaży przekracza 3 000 nowych samochodów rocznie. Żeby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy najwyższej klasy standardy świadczenia usług.

Zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników Auto Żoliborz, którzy od wielu lat tworzą zgrany i doświadczony team, gwarantuje naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Ci wspaniali fachowcy są siłą napędową naszej firmy, budując znakomite relacje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również flotowymi.

Posiadamy obecnie trzy autoryzowane punkty dealerskie na terenie Warszawy i okolic:

Każdy z wymienionych punktów wyposażony jest w sklep z częściami i akcesoriami oraz wielostanowiskowy serwisy mechaniczne. We wszystkich znajdują się również działy sprzedaży aut używanych, które oferują klientom przyjęcie obecnie użytkowanego samochodu, niezależnie od marki, np. w rozliczeniu za nowy pojazd. Dodatkowo nasza centrala dysponuje doskonale wyposażonym, nowoczesnym autoryzowanym serwisem  blacharsko-lakierniczym.

Zapraszamy też do działu ubezpieczeń, gdzie ubezpieczycie Państwo nie tylko swój samochód ale i swój majątek oraz siebie - w ramach ubezpieczenia WOJAŻER.

 

Spółka wpisana jest do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000063960.

NIP: 118-00-58-259
REGON: 010678272
Kapitał zakładowy: 4 500 000 PLN
Konto: Bank PEKAO S.A. 95 1240 1053 1111 0010 5418 3893
Prezes Zarządu: Małgorzata Dobrowolska - PawłowskaDo góry