Big Deal

Nowości - Nowy salon Opla w Piasecznie!Nowy salon Opla w Piasecznie!

 

 

 

 

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa o otwarciu nowego salonu największego dealera Opla i Chevroleta w Polsce - Auto Żoliborz w Piasecznie.

 

Nowy salon zdecydowanie wyróżnia się na tle okolicznych obiektów. Konstrukcja ma charakter bardzo nowoczesny, i będzie wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. 

Na wspólnej powierzchni salonu zaprezentowana będzie pełna gama modelowa Opla i Chevroleta. W salonie znajduje się strefa relaksu, obsługa serwisowa oraz część biurowa. Do dyspozycji gości zostało także przygotowanych dużo miejsc parkingowych na terenie salonu.

Oprócz działu sprzedaży, w salonie będzie się znajdował serwis Opla i Chevroleta. Nowoczesny sprzęt i fachowa załoga zagwarantują wykonanie kompleksowych usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Nowy obiekt znajduje się zaledwie 25 minut jazdy od centrum Warszawy, co dodatkowo podkreśla jego atrakcyjność. Co więcej lokalizacja przy głównym skrzyżowaniu tras dojazdowych umożliwia bezproblemowy dojazd klientów z dzielnic południowo-wschodnich Warszawy oraz ważnych miejscowości ościennych takich jak: Otwock, Grójec, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna czy Tarczyn.

 

 

Zapraszamy do naszego nowego salonu! Po więcej informacji zgłoś się do jednego z naszych sprzedawców.

Sprzedawcy


Nowe super okazje


Modele z LPG


Dekra Opel niezawodny

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij